Korec Pavel

25. Krátký Martin
52. Pištora Zdeněk

Kraus Antonín vedoucí mužstva (domácí):
Špatně se mi hodnotí toto utkání. Už ve 4. minutě jsme inkasovali. To nás však nesrazilo a po půl hodině jsme otočili na 3-1. Řadu dalších šancí jsme však neproměnili. O jednu branku nás obral hrubou chybou rozhodčí. Co nám je platné že si svoji chybu uvědomil a přišel se omluvit. Dvoubrankové vedení jsme však měli udržet. Co se stalo s mužstvem v druhé půli si nedokážu vysvětlit. I přes porážku děkuji všem hráčům za krásné 2. místo a také všem kteř podporují fotbal v Miletíně.

Pavel Korec (hosté):
Do Miletína jsme přijeli překvapit a to se nám povedlo,výborný vstup do utkání a brzké vedení nám ovšem dlouho nevydrželo.První poločas jsme nehráli tak dobře,jak bychom si přáli,neproměnili jsme některé nadějné situace.Domácí vedli zcela po zásluze,nás držel ve hře opět Pelc.Do druhého poločasu však nastoupil náš tým odhodlán se poprat o výsledek a to se povedlo.Csaplárova past sklapla,domácí vedení o 2 branky promrhali,mi byli rázem lepším týmem a připsali si tak nečekané cenné 3 body.