48. Hampl Tomáš
35. Žaba Dominik
78. Rejl Jiří

Tomáš Navrátil, sekretář (domácí):
Před zápasem hrálo vše proti nám, těžko uvěřitelná disciplinární facka, absence sedmi hráčů základní sestavy, velmi kvalitní soupeř, který k nám přijel přerušit sérii tři proher v řadě. V 1. půli se hrál vyrovnaný fotbal, který jsme okořenili dvěmi nádhernými brankami. Na začátku 2. půle jsme přidali třetí branku, pak nás ale hosté mačkali jak citron, dvěmi rovněž výstavními trefami snížili na 3:2, první vítězství jsme si ale s vypětím všech sil utéct nenechali, měli jsme ale pořádné štěstí.

Jiří Rejl, trenér (hosté):
Ukázalo se, že na sobě nemáme deku, ale pěkně těžkou peřinu. První poločas jsme vyloženě prohospodarili, do šanci se dostávali složitě. Když už jsme se do nich dostali, nedokázali jsme skórovat. Naopak domácí využili našich zbytečných chyb. Ve druhé půli už to bylo lepší, ale nechali jsme si dát zbytečný třetí gól. Posledních 15 minut jsme konečně hráli, jak umime, ale vyrovnat jsme nestihli. Uznávám, že jsme měli i kopec smůly a bojovní domácí nakonec dokázali vítězství ubránit.