Haviar Roman

46. Pištora Zdeněk
65. Gottwald David

Pavel Korec (domácí):
V důležitém utkání jsme vydřeli 3 body,které se nerodily vůbec lehce.Rychle jsme prohrávali,do poločasu i s trochou štěstí výsledek otočili a mohli přidat další branky,nutno podotknou,že hosté měli také svoje šance.Do 2. poločasu opět lépe vstoupily hosté,ale vyrovnat se jim nepodařilo a tak jsme udeřili třetí brankou mi.Do 80. té minuty jsme mohli utkání rozhodnout,ale v našem podání to byl festival zahozených šancí a tak hosté brankou utkání zdramatizovali a snížili na konečných 3:2.

Simon Gal, trenér mužstva (hosté):
Do zápasu jsme vstoupili dobře a zaslouženě jsme šli do vedení. Pak ale přišly 2 branky domácích, které jsme si prakticky dali sami. V poslední minutě mohl vyrovnat Ondráško, ale ve skluzu nedokázal dostat míč za golmana domácích. Na začátku 2. pol. jsme neproměnili 3 šance a to nás zlomilo. Domaci pak předvedli festival neproměněných šancí a jednu branku, u které jsme nechali soupeře 4x zakončovat. Konec zápasu patřil nám, ale vstřelili jsme jen jednu branku. Pochvalu zaslouží David Gottwald.