60. Palm Patrik
90. Kedroń Adam
68. Jandík Lukáš

Josef Vydra - předseda (domácí):
V netradičním čase z důvodu 300 zatáček GH se odehrálo utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním nás podržel brankář Krejčí a hlavně díky jemu to bylo 0:0. Druhý začal proměněnou penaltou hostí, ale pak už jsme byli lepším týmem. Přišlo zasloužené vyrovnání premiérovým gólem hořického Kollera a pak jsme byli i blíže ke třem bodům. Další šance včetně penalty v závěru jsme však neproměnili. Utkání tak skončilo asi spravedlivou remízou a v penaltách jsme odčarovali Heřmanovo kouzlo.

Vl. Krykorka, ved. týmu (hosté):
Z Hořic body nevozíme. Dnes jsme ale měli utkání až do 70 minuty pod kontrolou. O to větší škoda, že jsme se po vstřeleném gólu vzdali iniciativy a navíc nechali domácí z následné ojedinělé šance skórovat. Vyvrcholením změny pak byla 87. minuta, kdy jsme se přesvědčili, že penalta je vždy, když se rozhodčí rozhodne ji odpískat. Naštěstí toto ale už ani ten nad námi nevydržel a tak Miky penaltu vyrazil. Následoval penaltový rozstřel, který jsme tentokrát zcela zbabrali. A tak alespoň bod.