22., 30., 54. Haken T., 28. Vacek 64. Lesák, 68. Hamák, 90. Nun

Puš - Hošek (46. Bucek), Ulvr (84.Kořínek), Gaubmann, Drásán - Škopán, Haken T, Zugar (46.Kocourek) - Vacek, Mészáros (46.Veg) Vaněk - Král, Kopečný, Klement, Beran 35. Šikl), Hrůša, Mikolanda,Tomášek (54. Franc), Hamák, Hanáček (46. Nun), Lesák

89. Puš 54. Vaněk, 65. Lesák, 70. Franc

J. Matějka, R. Mikolášek - trenéři (domácí):
Do utkání jsme vstoupili velice dobře, vytvářeli jsme si brankové příležitosti, které jsme v rozpětí 20 a 30 minuty dokázali proměnit a výsledkem bylo vedení 3:0. Místo toho, abychom si druhý poločas užili, odehráli ho v klidu a zahráli si fotbal, tak naši hráči ze zápasu udělali nervák až do poslední minuty. Ještě štěstí, že se hraje jen 90. minut, jinak by soupeř asi vyrovnal.