Tošovský - Sýkora, Homoláč, Kocián(88.Mádlo) - Friedl, Černý, Jedlička, Libřický - Klouda(89.Adlaf), Jiřík, Matějka(40.Jelínek) Vaníček - Bořke, Lesák, Král, Dušek - Vyleťal (46.Štěpánek), Franc, Dostál, Šnejdr - Nun, Jilemnický

40.Libřický, 45.Homoláč,47.Černý,51. a 86. Sýkora, 62.Kocián, 67.Jelínek 71.Dušek, 73.Vaníček
86.Sýkora

Jan Schejbal, předseda oddílu (domácí):
V prvním utkání nové sezóny jsme si přáli vyhrát,což se nám v minulých letech nedařilo.Věděli jsme ovšem,že to s Kratonohami nebude nic jednoduchého.To se také potvrdilo.První poločas jsme zaslouženě vyhráli 2:0 ale hned v úvodu druhého jsme si vstřelili nešťastný vlastní gól a najednou nás hosté zatlačili a vyrovnání bylo ve vzduchu.20 minut před koncem jsme ale vstřelili branku a zápas s přehledem dohráli.Vítěznou premiéru měl na lavičce Zděněk Káranský.Bohužel jsme pro příští zápas přišli o zbytečně vyloučeného Sýkoru a na delší čas i Matějku,který má ze zápasu bohužel zlomeninu nohy.

Václav Pišta, trenér (hosté):
Dnešní utkání rozhodly standardní situace. My jsme domácím darovali v prvním poločase luxusní vedení 2:0, když jsme v obou případech nedokázali pokrýt rohové kopy. Druhý poločas jsme začali výborně, snížili jsme a pak jsme domácí zatlačili a vytvořili jsme si tři vynikající šance na vyrovnání, ale bohužel jsme je neproměnili. Naopak domácí nás potrestali znovu po rohovém kopu a aby toho nebylo málo, tak i čtvrtý gól padl po standardní situaci. Pokud nedokážeme pokrýt trestné a rohové kopy a dostaneme v jednom utkání čtyři góly ze standardních situací, nemůžeme pomýšlet na dobrý výsledek. Do dalších zápasů se musíme z chyb poučit a být daleko důraznější a důslednější nejen v našem pokutovém území, ale i před brankou soupeře, protože právě zde padá nejvíce gólů a rozhodují se zápasy.