34.Langr, 58.Kuchta

Mačí - Hronovský, Králíček, Cuberka, Trojna - Heidler, Kroulík, Bálek, Štěpán - Kuchta, Langr Cejnar - Šrámek, Zumr, Kráčmer, Schwarzer - Ježek Pavel, Hrtánek, Štěnička, Hlaváč - Vacek, Ježek Marek

80.Kuchta, 85.Mačí Kráčmer

Ondřej Trojna, trenér (domácí):
V 1.poločase jsme měli více ze hry. Ve 34.minutě jsme se zaslouženě ujali vedení. Po pěkném centru Heidlera otevřel hlavou skóre Langr. Ve 2.poločase nás Černilov zatlačil na naší polovinu, ale do výraznější šance jsme soupeře nepustili. Naopak my jsme měli k dispozici několik brejkových situacích, které však vyřešil hostující brankář Cejnar. Hlavně šance Langra a Štěpána volaly po gólu. Když ale Kuchta v 58.minutě využil zaváhání hostující obrany a zvýšil na 2:0, výsledek jsme si již pohlídali a připsali si tak první výhru v sezóně. Všichni hráči přistoupili k zápasu zodpovědně a již se těšíme na středeční střetnutí na horké půdě v Provodově.

Jaroslav Pokrupa, předseda (hosté):
V Ohnišově nesmí hostující tým dostat jako první branku, protože potom domácí začnou zodpovědně bránit v 9 lidech a vyrážejí k rychlým brejkům. My jsme ten gól dostali a nebyli jsme schopni překonat velmi dobře pracující obranný blok domácích.