SK Dobruška
2:2
( 2 : 2 )
(3:5)
7. Tomáš Mucha, 34. Hanzlík 35. a 42. Hašek Penalty : Mikušík, Hašek, Effenberk J., Krahulec, Zilvar

Drahorád - Kotyza, Schubert, Michálek, Semerák - Wilke, Šimon (83. Bureš), Mucha Josef, Gago Marek (73. Svoboda)- Hanzlík (51. Kuchta), Mucha Tomáš (88. Holub) Klofanda - Effenberk J., Zilvar, Hašek, Majer, Dostál, Mikušík, Krahulec, Malý, Bohuňovský, Šotola

39. Michálek, 58. Kuchta 73. Effenberk

Harasevič Miroslav, trenér (domácí):
V první půli jsme byli lepší, dva góly dali a další šance neproměnili. Po bouřce a přerušené hře došlo k uspokojení a soupeři se podařilo vyrovnat. Zbytek zápasu jsme odehráli v křeči a nakonec potřebný bod získali.

B.Jakoubek, trenér Dobrušky (hosté):
Začali jsme hodně pasivně a domácí šli do dvoubrankového vedení. Snížení na 2 : 1 do přestávky nás vrátilo zpět do hry.Po bouřkové přestávce se nám podařilo vyrovnat jak skóre tak hru, ale až penaltový rozstřel nás zachránil v soutěži .