Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Výsledky anket Galavečera 2020


Datum akce: 3.12.2019

Ankety Galavečera krajského fotbalu 2020 - výsledky:

JUNIOR CENA - KATEGORIE PŘÍPRAVEK:
TJ Sokol Malšova Lhota
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Hořice

FOTBALOVÁ OBEC ROKU:
Malé Svatoňovice
Prasek

FOTBALOVÝ STAROSTA ROKU:
Mgr. Jan Rejzl (Vamberk)
Jiří Pechar (Nechanice)
Jaroslava Vanclová (Dolní Kalná)

TRENÉŘI KATEGORIE MUŽŮ:
Petr Průcha (RMSK Cidlina Nový Bydžov)
Jiří Suchánek (TJ Slavoj Skřivany)

TRENÉŘI KATEGORIE MLÁDEŽE:
Marek Macák (TJ Jiskra Hořice)
Věra Menzelová (MFK Trutnov)
Jiří Vrabec (FC Nový Hradec Králové)
Josef Cejpek (TJ Sokol Černíkovice)
Jakub Daniel (TJ Sokol Vítězná)

ROZHODČÍ KFS:
Miroslav Filip
Martin Dujsík

ROZHODČÍ KFS DO 25 LET:
Adam Jiříček
Jakub Nymsa

CENA FAIR PLAY:
Pavel Kraus (FC Vrchlabí)
Josef Šreibr (SK Týniště nad Orlicí)
Sokol Smidary - Červeněves
SK Převýšov
Jaroslav Kulang (TJ Dolany)

CENA FOTBALU V KRAJI:
Lázeňský pohár
Roman Mikolášek (SK Jičín)

CENA JANA MODŘICKÉHO:
Ladislav Steklý (SK Převýšov)
Oldřich Gottvald (TJ Jiskra Hořice)
Ing. Petr Reichl (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou)
Vladislav Brádle (MFK Trutnov, OFS Trutnov) 
Otakar Rejfek starší (TJ Sokol Hořiněves)
Čeněk Celler in memoriam
Ing. Jiří Pavlíček in memoriam

ZVLÁŠTNÍ CENA KRÁLOVÉHRADECKÉHO KFS:
Jiří Ryba (FK Chlumec nad Cidlinou)
Georgios Karadzos (TJ Dvůr Králové nad Labem)
MUDr. Zdeněk Fink

BOMBER ROKU sezona 2018/2019:
KP muži - Jiří Počtýnský (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou) 26 branek
1. A třída muži - Luboš Pavlíček (FK Náchod B) 25 branek
1. B třída muží, skupina A - Pavel Pokorný (TJ Sokol Nepolisy) 24 branky
1. B třída muži, skupina B - Aleš Hašek (SK Solnice) 38 branek
KP staršího dorostu - Dominik Flígr (MFK Nové Město nad Metují) 34 branky
KS staršího dorostu - Vojtěch Kříž (FK Chlumec nad Cidlinou) 35 branek
KP mladšího dorostu - Lukáš Holer (SK Jičín) 54 branky

XI. Deníku sezony 2018/2019:
Michal Puš (SK Jičín)
Jan Pražák (FK Vysoká nad Labem)
Michal Ryšavý (TJ Sokol Třebeš)
Roman Zajíček (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou)
Jan Labík (FK Chlumec nad Cidlinou)
Karel Krejčík (SK Libčany)
Jiří Pečenka (TJ Jiskra Hořice)
Jiří Počtýnský (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou)
Zdeněk Ševčík (RMSK Cidlina Nový Bydžov)
Michael Hofman (SK Libčany)
Kamil Kaplan (FK Kostelec nad Orlicí)
nejlepší hráč:
Jan Pražák (FK Vysoká nad Labem)



Vytvořeno: 3.12.2019
Ladislav Brož

Web fotbal v kraji
Kalendář akcí
« 01 / 2020 »
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace