Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Losovací čísla pro soutěžní ročník 2020/2021


Datum akce: 26.6.2020

A1A Krajský přebor mužů
1 FC Vrchlabí z.s. A
2 SK Dobruška z.s.
3 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z.s.
4 FC OLYMPIA Hradec Králové 1901, z.s.
5 TJ Červený Kostelec, z.s.
6 Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s. A
7 SK Libčany, z.s.
8 TJ Jiskra Hořice, z.s.
9 RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.
10 FK Vysoká n/L.
11 Spartak Police nad Metují, z. s.
12 Sportovní klub Jičín z.s. A
13 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
14 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s. B
15 FK Černilov
16 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. A


A2A 1. A třída mužů
1 SK Roudnice, z.s.
2 Sportovní klub Solnice, z.s.
3 TJ Slovan Broumov, z.s.
4 Sportovní klub Sobotka, z.s.
5 TJ Lázně Bělohrad z.s.
6 SK Česká Skalice, z.s.
7 FK Náchod s. r. o. B
8 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.
9 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem z.s.
10 SK Bystřian Kunčice z.s.
11 TJ Sokol Nepolisy, z.s.
12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.
13 MFK Trutnov, z.s. B
14 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.
15 TJ Velké Poříčí, z.s.
16 Tělovýchovná jednota LOKOMOTIVA Hradec Králové


A3A 1. B třída mužů - skupina A
1 TJ Sokol Železnice z.s.
2 FC Spartak Kobylice z.s.
3 TJ Baník Žacléř
4 Tělovýchovná jednota Jiskra Kocbeře, z.s.
5 Tělovýchovná jednota Sokol Staré Buky, z.s.
6 SK Sparta Úpice, z.s.
7 FK Dolní Kalná, z.s.
8 FC Vrchlabí z.s. B
9 1. Fotbalový klub Nová Paka
10 FK Kopidlno z.s.
11 Sportovní klub Jičín z.s. B
12 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem, z.s. B
13 Sportovní klub Miletín, z.s.
14 TJ Slavoj Skřivany, z.s.


A3B 1. B třída mužů - skupina B
1 TJ Baník Vamberk z.s.
2 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Meziměstí z.s.
3 TJ Spartak Opočno, z.s.
4 FC Nový Hradec Králové
5 Sportovní klub Přepychy z.s.
6 TJ Sokol Malšovice, z.s.
7 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. B
8 Tělocvičná jednota Sokol Javorníce
9 FC České Meziříčí z.s.
10 T.J. Sokol Hejtmánkovice, z.s.
11 TJ Sokol Lípa nad Orlicí z.s.
12 TJ Spartak Kosičky, z.s.
13 Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s. B
14 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem,z.s.


C1A 1. Krajská liga staršího dorostu U 19
1 FC Vrchlabí z.s. A
2 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.
3 TJ Slovan Broumov, z.s.
4 TJ Červený Kostelec/TJ Sokol Velká Jesenice
5 FC Nový Hradec Králové
6 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem z.s.
7 TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice n. L.
8 FC Slavia Hradec Králové B/TJ Sokol Malšova Lhota
9 FK Chlumec nad Cidlinou, z.s.
10 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. B


C2A 2. Krajská liga staršího dorostu U 19, skupina A
1 TJ Tatran Hostinné spolek
2 SK Jilemnice
3 TJ Spartak Pilníkov/TJ Sokol Staré Buky
4 TJ Sokol Dohalice/TJ Jiskra Hořice
5 TJ Dvůr Králové n. L./TJ SOKOL Bílá Třemešná
6 TJ Sokol Stěžery
7 FK Kopidlno/TJ Sokol Jičíněves
8 FC Vrchlabí z.s. B


C2B 2. Krajská liga staršího dorostu U 19, skupina B
1 SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice
2 Sportovní klub Solnice, z.s.
3 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
4 TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.
5 SK Babí
6 TJ Baník Vamberk, z.s.
7 FK Černilov
8 VOLNÝ LOS


D1A 1. Krajská liga mladšího dorostu U 17, skupina A
1 TJ Sokol Železnice/TJ Sokol Libuň
2 Sportovní klub Jičín z.s.
3 TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia Hradec Králové B
4 FC Nový Hradec Králové
5 TJ Lázně Bělohrad/SK Miletín
6 Sokol Červeněves/TJ Slavoj Skřivany
7 TJ Sokol Chomutice/TJ Sokol Milíčeves
8 TJ Jiskra Hořice/TJ Sokol Dohalice


D1B Krajská liga mladšího dorostu U 17, skupina B
1 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
2 TJ Červený Kostelec, z.s.
3 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.
4 SK Vysoké Mýto z.s.
5 Fotbalový klub Jaroměř/TJ Velichovky
6 TJ Velké Poříčí z.s.
7 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
8 Městský fotbalový klub Chrudim, z.s. B


E1A Krajská liga starších žáků U 15, skupina A
1 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem, z.s.
2 TJ Červený Kostelec, z.s.
3 TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné
4 SK Miletín/FKM Javorka
5 TJ Jiskra Hořice, z.s.
6 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B
7 TJ Slavoj Předměřice nad Labem/TJ Sokol Hořiněves
8 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.
9 TJ Rasošky, z.s.
10 1. FK Nová Paka/SK Jičín


E1B Krajská liga starších žáků U 15, skupina B
1 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
2 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
3 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
4 SK Třebechovice pod Orebem/FK Černilov
5 TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.
6 TJ Velké Poříčí, z.s.
7 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.
8 TJ Slovan Broumov, z.s.
9 FC Nový Hradec Králové
10 VOLNÝ LOS

Vytvořeno: 26.6.2020
Ladislav Brož

Web fotbal v kraji
Kalendář akcí
« 07 / 2020 »
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace