Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva číslo 7 (podzim 2020) ze zasedání STK KFS ze dne 17. září 2020


Datum akce: 17.9.2020

Pro veškerá utkání platí povinnost předložit rozhodčím utkání řádně vyplněné Prohlášení o bezinfekčnosti COVID-19, které kluby obdržely mailovou poštou (platí pro všechny účastníky utkání, tzn. pro všechny osoby uvedené v Zápise o utkání)!!!

Před zahájením utkání rozhodčí provedou kontrolu těchto Prohlášení. Pokud bude na utkání Delegát, provede kontrolu on.

Osoba, která toto Prohlášení nebude schopna předložit, se nebude moci utkání zúčastnit.

Toto Prohlášení musí mít kluby k dispozici při každém utkání (viz výtah z přílohy číslo 6 Soutěžního řádu FAČR, § 4).

Všichni účastníci utkání, kteří nedovršili 18 let musí mít Prohlášení podepsané zákonným zástupcem !!!

 

OBSAZENÍ KLUBOVÝCH ROZHODČÍCH 1. B třídy 19. – 20.09.2020:

Skupina A:

A3A 0502 Kocbeře – Kobylice                                sobota 19.09.2020      začátek 16,00

(Skála Petr ID 76031694)

A3A 0503 Staré Buky – Železnice                           sobota 19.09.2020      začátek 16,00

(Procházka Radek ID 73010937)

A3A 0507 Nová Paka – Kopidlno                            sobota 19.09.2020      začátek 16,00

(Kříž Martin ID 99031331)

 

Skupina B:

A3B 0501 Opočno – Předměřice                              sobota 19.09.2020      začátek 16,00

(Mrkvička Lukáš ID 94061338)

 

OBSAZENÍ KLUBOVÝCH ROZHODČÍCH 1. B třídy 26. – 27.09.2020:

Skupina A:

A3A 0604 Miletín – Dolní Kalná                             sobota 26.09.2020      začátek 15,30

(Kulhánek Jindřich ID 81081303, Jalový Petr ID 75050865 pouze jeden z nich)

 
Skupina B:

A3B 0601 Předměřice – Hejtmánkovice                  sobota 26.09.2020      začátek 15,30

(Mrkvička Lukáš ID 94061338)

A3B 0603 Kosičky – Javornice                                sobota 26.09.2020      začátek 15,30

(Schovanec Ladislav ID63090576)

A3B 0605 Vamberk – Malšovice                              sobota 26.09.2020      začátek 15,30

(Frejvald Ondřej ID 89042392)

A3B 0606 Meziměstí – Přepychy                             sobota 26.09.2020      začátek 15,30

(Borůvka Adam ID 85100448, Škorpík Milan ID 70040565 pouze jeden z nich)

 
STK schvaluje dohodu:

A1A 0407 Vrchlabí A - Olympia HK                       sobota 28.11.2020       začátek 13,00
(Vrchlabí UMT)
 
A2A 0605 Velké Poříčí – Náchod B                        středa 23.09.2020       začátek 16,00

A3A 0402 Kopidlno – Vrchlabí B                            středa 28.10.2020       začátek 14,30

D1A 0403 Železnice/Libuň – Nový HK                   pondělí 28.09.2020      začátek 14,00

D1A 0501 M. Lhota/Slavia B – Hořice/Dohalice     středa 30.09.2020        začátek 16,30

D1B 0103 Nové Město – Velké Poříčí                     sobota 14.11.2020      začátek 10,00

(hřiště UMT Nové Město nad Metují)

D1B 0604 Nové Město – Vysoké Mýto                   neděle 27.09.2020      začátek 13,00

D1B 1304 Vysoké Mýto – Nové Město                   středa 30.09.2020       začátek 16,00

E1B 0602 Nový HK – Týniště                                pondělí 28.09.2020     začátek 10,00

F1A 0301 Jičín – Žacléř                                        neděle 11.10.2020      začátek 12,00

(hřiště Jičín)

F1A 0305 NoPaka/StPaka – Žacléř                         neděle 18.10.2020      začátek 13,00

(hřiště Mladé Buky)

G1B 0504 Slavia HK I. – Třebeš                             úterý 15.09.2020        začátek 17,00

(hřiště Slavia HK – Orlická kotlina)

G1B 0505 Slavia HK I. – Třebeš                              úterý 15.09.2020        začátek 17,45

(hřiště Slavia HK – Orlická kotlina)

 

STK upřesňuje konání turnaje mladších žáků v Solnici:

F1D 0409 Solnice – Týniště                                      neděle 20.09.2020      začátek 09,00

F1D 0407 Týniště – Třebechovice                            neděle 20.09.2020      začátek 10,00

F1D 0408 Solnice – Třebechovice                            neděle 20.09.2020      začátek 11,00

 

STK schvaluje změnu hřiště:

G1A 0704 Žacléř/Mladé Buky – Trutnov                 hřiště Žacléř

G1A 0705 Žacléř/Mladé Buky – Trutnov                 hřiště Žacléř

G1A 0901 Žacléř/Mladé Buky – Vrchlabí                hřiště Mladé Buky

G1A 0902 Vrchlabí – Dvůr Králové                         hřiště Mladé Buky

G1A 0903 Žacléř/Mladé Buky – Dvůr Králové       hřiště Mladé Buky

 

STK odkládá utkání starších žáků z důvodu karanténního opatření (pracovní termín 31.12.2020, poznámka ODLOŽENO):

E1A 0501 Lánov/Hostinné – NoPaka/StPaka (karanténa Lánov)

E1A 0504 Vrchlabí – Rasošky (karanténa Rasošky)

 

STK preventivně odkládá utkání (pracovní termín 31.12.2020,poznámka ODLOŽENO):

A2A 0405 Jaroměř – Česká Skalice

D1A 0504 Smidary-Červeněves/Skřivany – Chomutice/Milíčeves

E1B 0404 Rychnov – Třebechovice/Černilov

E1B 0502 Třebechovice/Černilov – Dobruška/Opočno

 

STK uděluje peněžitou pokutu dle výši 500,-- Kč dle RS 2020/2021, Hlava V., článek 20, bod 1 a SŘ § 7 a SŘ § 30 (Zápis o utkání není potvrzen vedoucím družstva):

F1D 0303 TJ Sokol Malšova Lhota

F1D 0301, 0304, 0306 SK Třebechovice pod Orebem

G1C 0301 Nové Město/Česká Skalice

G1C 0305 Červený Kostelec/Baník Rtyně

G1C 0305 FC Slavia HK II.

H1B 0204 TJ Červený Kostelec

H1B 0204, 0205 MFK Nové Město nad Metují

H1C 0204, 0205 Chlumec/RMSK

H1C 0204, 0205 FC Slavia HK

 
Změna barev dresů pro domácí utkání:

TJ Jiskra Hořice

Dres: předek bíločerné svislé pruhy, záda bílá

Trenky: černé

Stulpny: černé

 

Proti každému rozhodnutí STK je možné podat odvolání, a to do sedmi dnů ode dne jeho doručení. Za den doručení se považuje den následující po uveřejnění rozhodnutí na Úřední desce. Odvolání se podává u odvolacího orgánu (ORK). Náležitosti odvolání stanovuje § 21 procesního řádu FAČR.

Vytvořeno: 17.9.2020
Ladislav Brož

Web fotbal v kraji
Kalendář akcí
« 10 / 2020 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace