Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Podpora mládežnických trenérů 2022 - seznam přihlášených trenérů k 18.3.2022!!!


Datum akce: 21.3.2022


Jak již bylo avizováno předem, v letošním roce dochází k zásadní změně v projektu Podpora mládežnických trenérů, který každoročně realizuje Trenérsko-metodická komise Královéhradeckého KFS ve spolupráci s Nadačním fondem na podporu fotbalové mládeže Královéhradeckého kraje a Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.  

Důležitou novinkou je kromě jiného registrace do projektu nejpozději do 31.3.2022 včetně!!!

Po tomto datu již nebude možné do projektu pro rok 2022 vstoupit! 


Seznam přihlášených trenérů do projektu Podpora mládežnických fotbalových trenérů 2022

Adamus Libor - SK SMIŘICE
Andrle Petr - Sokol Vítězná z.s.
Ansorge Tomáš - TJ Velké Poříčí z.s.
Balcar Josef - SK Babí,z.s.
Balcar Filip - TJ Sokol Vítězná
Bango Tomáš - TJ Jiskra Hořice, z.s.
Bartošík Tomáš - MFK Nové Město nad Metují ,z.s.
Baše Martin - FC České Meziříčí
Beran Radek - Fotbalový klub Jaroměř
Beránek David - SK Sparta Úpice
Bezvoda David - TJ Sokol Dohalice z.s.
Blažek Tomáš - TJ Lázně Bělohrad, FKM Javorka
Brambora Luboš - SK Libčany
Brzek Jiří - TJ Slavoj Skřivany, z.s.
Bureš Martin - SK MFC Svoboda nad Úpou
Cabalka Luděk - SK Týniště nad Orlicí
Čermák Milan - Spartak Rychnov nad Kněžnou
Černík Jiří - TJ Sokol Třebeš
Černý Martin - TJ Lázně Bělohrad, FKM Javorka
Černý Josef - FK Černilov z.s.
Červenka Lukáš - Fotbalový klub Jaroměř
Daniel Jakub - Sokol Vítězná z.s.
David Kamil - TJ Sokol Malé Svatoňovice, z.s.
Drábek Libor - FK Vysoká nad Labem
Drcmánek Jan - FC České Meziříčí
Dušek Roman - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Dvořák Michal - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Fejfar Jaroslav - TJ Sokol Dohalice z.s.
Fejfar Radek - TJ SKP Valdice
Fejglová Michaela - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš Hradec Králové
Franze Miroslav - TJ Sokol Malé Svatoňovice, z.s.
Frejvald Ondřej - TJ Baník Vamberk, z.s.
Grund Pavel - TJ Velké Poříčí z.s.
Hájek Tomáš - TJ Baník Vamberk
Hanuš Miroslav - FC Vrchlabí z.s.
Hanuš Jan - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Havel Roman - FC České Meziříčí, z.s.
Hažer Martin - TJ SOKOL Bílá Třemešná, z.s.
Hlava David - SK Červený Kostelec
Horváth Jan - TJ Baník Žacléř
Hovorka Martin - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Hubka Tomáš - MFK Nové Město nad Metují,z.s.
Hudec Kornel - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Chlumecký Patrik - FC Slavia Hradec Králové
Chochola Karel - TJ Baník Vamberk
Janalík František - FC Vrchlabí
Janeček Václav - FC České Meziříčí, Z.S.
Jiránek Jan - TJ Sokol Malé Svatoňovice, z.s.
Kalandra Pavel - Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Kancok Marek - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Karabinošová Anna - TJ Sokol Stěžery, z.s.
Kateřina Konečná - Baník Vamberk
Knapík Marek - TAATRAN HOSTINNÉ
Koblmüller Miloš - Sportovní klub Albrechtice nad Orlicí, z.s.
Kocour Jakub - FC Hradec Králové, a.s.
Köhler Karel - TJ Velké Poříčí z.s.
Koldinský Miloš - Sportovní klub Albrechtice nad Orlicí,z.s.
Koller Petr - Fotbalový klub Jaroměř, z. s.
Kolman Aleš - SK Sparta Úpice
Kolman Petr - TJ SOKOL HOŘINĚVES
Kotyk Radek - TJ Baník Žacléř, z.s.
Kotyza Jan - Tj Slovan Broumov
Kozlovská Radoslava - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
Kožíšek Pavel - TJ Sokol Malšova Lhota z.s.
Kratochvíl Roman - Sokol Lhota pod Libčany,z.s.
Krombholz Erik - TJ Velké Poříčí z.s.
Kropáček Michal - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Krtička Jiří - Spartak Police nad Metují z.s.
Krucký Dušan - TJ Sokol Malšovice, z.s.
Kubias Petr - Lokomotiva Borohrádek
Kučera Jiří - FK Jaroměř
Kučeravý Martin - TJ Rudník z.s.
Kundráč Jaroslav - TJ Tatran Hostinné, spolek
Kysela Adrián - TJ Slovan Broumov
Laksar Petr - Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s.
Lanta Zděněk - MFK Nové Město nad Metují, z.s.
Libich Petr - FK Jaroměř
Lidmila Karel - FK Vysoká nad Labem
Lněnička Petr - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
Macák Marek - TJ Jiskra Hořice z.s.
Macháček Lukáš - MFK Nové Město nad Metují,z.s.
Marek Tomáš - TJ Lázně Bělohrad, FKM Javorka
Markvart Jan - FC Slavia Hradec Králové
Matěáska Lukáš - FC Vrchlabí z.s.
Matějček Jiří - SK SMIŘICE Z.S
Materna Zbyněk - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Meliš Jan - SK Bystřian Kunčice z.s.
Menšík Michal - SK Červený Kostelec
Moník Martin - FC Slavia Hradec Králové
Moravec Miloš - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Moravec Michal - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Müller Lukáš - Fotbalový klub Jaroměř, FK Jaroměř
Novák Jan - TJ Sokol Hořiněves
Obst Ladislav - SK SMIŘICE Z.S
Penc Miloslav - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
Petr Radek - SK Bystřian Kunčice
Petráček Dušan - FK Jaroměř
Plašil Jan - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Plíštil Tomáš - TJ Sokol Třebeš
Pokrupa Jaroslav - FK Černilov
Pošvář Jiří - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Prinz Zbyněk - SK Sparta Úpice
Ptáček Martin - FK Vysoká nad Labem
Půlpán Milan - TJ FC Lánov
Rahimić  Mirza - FC Hradec Králové - mládež
Rathovský Zdeněk - TJ Jiskra Hořice, z.s.
Rektor Zdeněk - SK Týniště nad Orlicí/FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Renner Jiří - FC Vrchlabí
Rozsevač Jan - TJ Jiskra Hořice
Rücker Tomáš - TJ Baník Vamberk
Růžička Michal - TJ Dvůr Králové nad Labem
Rydrych Petr - SK Týniště nad Orlicí
Rychtera Jan - SK Bystřian Kunčice
Řezníček Zdeněk - SK Červený Kostelec, z.s.
Říha Jiří - SK Červený Kostelec, z.s.
Říha Ivo - FC Slavia Hradec Králové
Samek David - TJ Rasošky, z.s.
Sazima Tomáš - TJ Lokomotiva Borohrádek,z.s
Scháněl Martin - TJ Sokol Malšova Lhota, z.s.
Slezák Miroslav - FC České Meziříčí
Solich Michal - FK Vysoká n/L. z.s.
Soukal Petr - SK Bystřian Kunčice
Stehlik Milan - TJ Lázně Bělohrad/FKM Javorka
Strasser Pavel - TJ SPARTAK PILNÍKOV z.s
Svítil Jakub - TJ Sokol Třebeš
Svoboda Jakub - FC Hradec Králové
Šic Kamil - FK Vysoká nad Labem, z.s.
Šmied Vojtěch - TJ Rasošky, z.s.
Šorm Radek - FKM Javorka
Špaček Vladislav - TJ Slavoj Skřivany,  z.s.
Šrámek Jiří - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Štěpán Tomáš - FC Vrchlabí
Šubr Vít - TJ Sokol Bílá Třemešna
Šulitka Jaroslav - TJ Lánov,z.s.
Šulitková Marcela - TJ Lánov,z.s.
Šustr Dušan - Tj Sokol Nepolisy z.s.
Tlustý Vladimír - TJ Jiskra Hořice
Ťokan Petr - SK Babí, z.s.
Tuček Marcel - TJ Sokol Stěžery z.s.
Tůma Marek - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Ulík Petr - TJ Sokol Stěžery, z.s.
Ulvr Daniel - TJ Tatran Hostinné spolek
Unger Jaroslav - Viking Union Rokytnice v Orl. horách z.s.
Vališka Pavel - TJ Lánov
Vávra Aleš - TJ Jiskra Hořice, z.s.
Vik Tomáš - AFK Častolovice
Vít Josef - FC Slavia Hradec Králové
Vrabec Jiří - FC Nový Hradec Králové
Vrba Vlastimil - TJ Slavoj Skřivany, z.s.
Wedlich Luboš - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Zeman Jiří - TJ Sokol Malšova Lhota
Zemen Jan - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Žežule Miroslav - TJ Baník Vamberk




                                        


Vytvořeno: 14.3.2022
Mgr. Jan Míl


Web fotbal v kraji
Sociální sítě
Kalendář akcí<
« 05 / 2024 »
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace