Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Podpora mládežnických trenérů 2022- seznam přihlášených k 29.3.2022


Datum akce: 29.3.2022



Jak již bylo avizováno předem, v letošním roce dochází k zásadní změně v projektu Podpora mládežnických trenérů, který každoročně realizuje Trenérsko-metodická komise Královéhradeckého KFS ve spolupráci s Nadačním fondem na podporu fotbalové mládeže Královéhradeckého kraje a Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.

Důležitou novinkou je kromě jiného registrace do projektu nejpozději do 31.3.2022 včetně!!!

Po tomto datu již nebude možné do projektu pro rok 2022 vstoupit!


Seznam přihlášených trenérů do projektu Podpora mládežnických fotbalových trenérů 2022 k 29.3.2022


Adamus Libor - SK Smiřice z.s.
Andrle Petr - Sokol Vítězná z.s.
Ansorge Tomáš - TJ Velké Poříčí z.s.
Balcar Josef - SK Babí,z.s.
Balcar Filip - TJ Sokol Vítězná
Bango Tomáš - TJ Jiskra Hořice, z.s.
Barák Jan - FC Vrchlabí
Bárta Tomáš - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Bartošík Tomáš - MFK Nové Město nad Metují ,z.s.
Baše Martin - FC České Meziříčí
Bedrna Tomáš - TJ Sokol Třebeš
Beneš Martin - AFK Častolovice z.s.
Beran Radek - Fotbalový klub Jaroměř
Beránek David - SK Sparta Úpice
Bergerová Simona - SK Červený Kostelec
Bezvoda David - TJ Sokol Dohalice z.s.
Blažek Tomáš - TJ Lázně Bělohrad, FKM Javorka
Blažek Matouš - TJ Dvůr Králové nad Labem
Brambora Luboš - SK Libčany
Brzek Jiří - TJ Slavoj Skřivany, z.s.
Bureš Martin - SK MFC Svoboda nad Úpou
Cabalka Luděk - SK Týniště nad Orlicí
Cína Eduard - SK Týniště nad Orlicí
Čermák Milan - Spartak Rychnov nad Kněžnou
Černík Jiří - TJ Sokol Třebeš
Černý Martin - TJ Lázně Bělohrad, FKM Javorka
Černý Josef - FK Černilov z.s.
Černý Martin - SK Smiřice z.s.
Červenka Lukáš - Fotbalový klub Jaroměř
Daniel Jakub - Sokol Vítězná z.s.
Daniš Ondřej - TJ Sokol Železnice z.s.
David Kamil - TJ Sokol Malé Svatoňovice, z.s.
David Dominik - TJ Sokol Železnice
David Jan - FC Nový Hradec Králové
Drábek Libor - FK Vysoká nad Labem
Drcmánek Jan - FC České Meziříčí
Ďurech David - TJ Sokol Malšova Lhota, z.s.
Dušek Roman - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Dvořák Michal - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Fejfar Jaroslav - TJ Sokol Dohalice z.s.
Fejglová Michaela - TJ Sokol Třebeš
Fichtner Jakub - TJ Sokol Smidary-Červeněves
Firbacher Martin - FK Chlumec nad Cidlinou
Franze Miroslav - TJ Sokol Malé Svatoňovice, z.s.
Frejvald Ondřej - TJ Baník Vamberk, z.s.
Friml Luděk - Spartak Police nad Metují
Gajda Miloš - SK Solnice
Garček Petr - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší, z.s.
Geršl Jakub - TJ Sokol Jičíněves, z.s.
Grund Pavel - TJ Velké Poříčí z.s.
Hájek Tomáš - TJ Baník Vamberk
Hanuš Miroslav - FC Vrchlabí z.s.
Hanuš Jan - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Hanuš Robert - FK Náchod spolek
Havel Roman - FC České Meziříčí, z.s.
Hažer Martin - TJ SOKOL Bílá Třemešná, z.s.
Hlava David - SK Červený Kostelec
Horák Václav - 1. Fotbalový klub Nová Paka, z.s.
Horna Roman - FK Kopidlno
Horváth Jan - TJ Baník Žacléř
Hovorka Martin - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Hronovský Vladimír - MFK Nové Město nad Metují,z.s.
Hronovský Lukáš - TJ Sokol Třebeš
Hrubý Martin - TJ Sokol Třebeš
Hruška Michal - TJ Sokol Bílá Třemešná
Hubálek Martin - MFK Nové Město nad Metují,z.s.
Hubka Tomáš - MFK Nové Město nad Metují,z.s.
Hudec Kornel - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Chlumecký Patrik - FC Slavia Hradec Králové
Chochola Karel - TJ Baník Vamberk
Janalík František - FC Vrchlabí
Janeček Václav - FC České Meziříčí, Z.S.
Jerie Tomáš - TJ Sokol železnice z.s.
Ježek Stanislav - TJ Dvůr Králové nad Labem
Jiránek Jan - TJ Sokol Malé Svatoňovice, z.s.
Kafka Bohumil - SK Sparta Úpice
Kalandra Pavel - Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Kancok Marek - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Kánský Jan - RMSK Cidlina Nový Bydžov
Karabinošová Anna - TJ Sokol Stěžery, z.s.
Kateřina Konečná - Baník Vamberk
Khop Petr - Lokomotiva Meziměstí
Knap Ladislav - 1. Fotbalový klub Nová Paka, z.s.
Knapík Marek - Tatran Hostinné
Koblmüller Miloš - Sportovní klub Albrechtice nad Orlicí, z.s.
Kocour Jakub - FC Hradec Králové, a.s.
Köhler Karel - TJ Velké Poříčí z.s.
Kolář Ondřej - FC Nový Hradec Králové
Koldinský Miloš - Sportovní klub Albrechtice nad Orlicí,z.s.
Koller Petr - Fotbalový klub Jaroměř, z. s.
Kolman Aleš - SK Sparta Úpice
Kolman Petr - TJ Sokol Hořiněves
Kotyk Radek - TJ Baník Žacléř, z.s.
Kotyza Jan - TJ Slovan Broumov
Koukol Pavel - 1.FC Rokytnice v O.h., z.s.
Kozlovská Radoslava - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
Kožíšek Pavel - TJ Sokol Malšova Lhota z.s.
Kratochvíl Roman -  Sokol Lhota pod Libčany,z.s.
Krombholz Erik - TJ Velké Poříčí z.s.
Kropáček Michal - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Krtička Jiří - Spartak Police nad Metují z.s.
Krucký Dušan - TJ Sokol Malšovice, z.s.
Kubias Petr - Lokomotiva Borohrádek
Kučera Jiří - FK Jaroměř
Kučeravý Martin - TJ Rudník z.s.
Kundráč Jaroslav - TJ Tatran Hostinné, spolek
Kysela Adrián - TJ Slovan Broumov
Kyselo Jakub - TJ Sokol Železnice
Laksar Petr - FC Slavia Hradec Králové
Lanta Zděněk - MFK Nové Město nad Metují, z.s.
Libich Petr - FK Jaroměř
Lidmila Karel - FK Vysoká nad Labem
Lněnička Petr - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
Macák Marek - TJ Jiskra Hořice z.s.
Machač Libor - TJ Dvůr Králové nad Labem
Macháček Lukáš - MFK Nové Město nad Metují,z.s.
Marek Tomáš - TJ Lázně Bělohrad, FKM Javorka
Marel Jiří - SK Sparta Úpice
Markvart Jan - FC Slavia Hradec Králové
Martínek David - TJ Baník Vamberk
Maščuch Zdeněk - FK Náchod
Matěáska Lukáš - FC Vrchlabí z.s.
Matějček Jiří - SK Smiřice z.s.
Matějovic Jiří - TJ  Sokol Zábrodí z.s
Materna Zbyněk - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Meliš Jan - SK Bystřian Kunčice z.s.
Menšík Michal - SK Červený Kostelec
Miškář Karel - TJ Sokol Dohalice z.s.
Moník Martin - FC Slavia Hradec Králové
Moravec Miloš - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Moravec Michal - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Müller Lukáš - Fotbalový klub Jaroměř, FK Jaroměř
Novák Jan - TJ Sokol Hořiněves
Obst Ladislav - SK Smiřice z.s.
Obst Zdeněk - TJ Sokol Třebeš
Obzina Tomáš - FK Černilov
Penc Miloslav - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
Petr Radek - SK Bystřian Kunčice
Petr Jiří - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší, z.s.
Petráček Dušan - FK Jaroměř
Plašil Jan - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Plíštil Tomáš - TJ Sokol Třebeš
Pokrupa Jaroslav - FK Černilov
Poláček Miloš - Sportovní klub Miletín, z. s.
Pošvář Jiří - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Prinz Zbyněk - SK Sparta Úpice
Ptáček Martin - FK Vysoká nad Labem
Půlpán Milan - TJ FC Lánov
Radek Fejfar - TJ SKP Valdice
Rahimić Mirza - FC Hradec Králové - mládež
Rathovský Zdeněk - TJ Jiskra Hořice, z.s.
Reichl Petr - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Rektor Zdeněk - SK Týniště nad Orlicí/FC Spartak Rychnov n.K.
Renner Jiří - FC Vrchlabí
Rozsevač Jan - TJ Jiskra Hořice, z.s.
Rücker Tomáš - TJ Baník Vamberk
Růžička Michal - TJ Dvůr Králové nad Labem
Rydrych Petr - SK Týniště nad Orlicí
Rychtera Jan - SK Bystřian Kunčice
Řezníček Zdeněk - SK Červený Kostelec, z.s.
Říha Jiří - SK Červený Kostelec, z.s.
Říha Ivo - FC Slavia Hradec Králové
Samek David - TJ Rasošky , z.s.
Sazima Tomáš - TJ Lokomotiva Borohrádek,z.s
Scháněl Martin - TJ Sokol Malšova Lhota, z.s.
Schod Radek - SK Solnice
Slezák Miroslav - FC České Meziříčí
Soběslav Marek - TJ Baník Vamberk
Solich Michal - FK Vysoká n/L. z.s.
Soukal Petr - SK Bystřian Kunčice
Spudichová Nikola - Sportovní klub Miletín, z.s.
Stehlik Milan - TJ Lázně Bělohrad/FKM Javorka
Stoklasa Radek - Tělovýchovná jednota Sokol Libáň z.s.
Strasser Pavel - TJ Spartak Pilníkov z.s
Svítil Jakub - TJ Sokol Třebeš
Svoboda Jakub - FC Hradec Králové
Svoboda Michal - SK Čercený Kostelec
Sýkora Michal - FC Spartak Rychnov
Šedivý Michal - FK Náchod
Šic Kamil - FK Vysoká nad Labem, z.s.
Šmied Vojtěch - TJ Rasošky, z.s.
Šorm Radek - FKM Javorka
Špaček Vladislav - TJ Slavoj Skřivany, z.s.
Špaček Libor - TJ Dvůr Králové nad Labem
Šrámek Jiří - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Šrámková Andrea - TJ Dvůr Králové nad Labem
Štěpán Tomáš - FC Vrchlabí
Šubr Vít - TJ Sokol Bílá Třemešna
Šulitka Jaroslav - TJ Lánov,z.s.
Šulitková Marcela - TJ Lánov,zs
Šupler Evžen - AFK Častolovice z.s.
Šustr Dušan - TJ Sokol Nepolisy z.s.
Thérová Veronika - FK Náchod
Tlustý Vladimír - TJ Jiskra Hořice
Ťokan Petr - SK Babí, z.s.
Tuček Marcel - TJ Sokol Stěžery z.s.
Tůma Marek - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Ulík Petr - TJ Sokol Stěžery, z.s.
Ulvr Daniel - TJ Tatran Hostinné spolek
Ulvr Radek - 1. Fotbalový klub Nová Paka, z.s.
Ulvr Tomáš - 1. Fotbalový klub Nová Paka, z.s.
Unger Jaroslav - Viking Union Rokytnice v Orl. horách z.s.
Vališka Pavel - TJ Lánov
Vaníček Lukáš - FK Chlumec nad Cidlinou
Vávra Aleš - TJ Jiskra Hořice, z.s.
Vik Tomáš - AFK Častolovice
Vít Josef - FC Slavia Hradec Králové
Volejník Radek - FK Chlumec nad Cidlinou, z.s.
Vrabec Jiří - FC Nový Hradec Králové
Vrba Vlastimil - TJ Slavoj Skřivany, z.s.
Wedlich Luboš - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Zeman Jiří - TJ Sokol Malšova Lhota
Zemen Jan -FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Žežule Miroslav - TJ Baník Vamberk



                                         






Vytvořeno: 29.3.2022
Mgr. Jan Míl


Web fotbal v kraji
Sociální sítě
Kalendář akcí<
« 05 / 2024 »
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace