Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Podpora mládežnických trenérů 2022- seznam přihlášených


Datum akce: 15.4.2022



Dne 31.3.2022 skončila registrace do projektu Podpora mládežnických trenérů, který každoročně realizuje Trenérsko-metodická komise Královéhradeckého KFS ve spolupráci s Nadačním fondem na podporu fotbalové mládeže Královéhradeckého kraje a Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. V současné době probíhá první kontrola oprávněnosti registrací, tzn. platnosti trenérských licencí a aktivního trenérského působení v klubech hrající mládežnické soutěže řízené Královéhradeckým KFS nebo jednotlivými OFS v Královéhradeckém kraji.


Seznam přihlášených trenérů do projektu Podpora mládežnických fotbalových trenérů 2022 (274 trenérů/trenérek)

Adamus Libor - SK Smiřice z.s.
Andrle Petr - Sokol Vítězná z.s.
Ansorge Tomáš - TJ Velké Poříčí z.s.
Balcar Josef -  SK Babí,z.s.
Balcar Filip - TJ Sokol Vítězná
Bango Tomáš - TJ Jiskra Hořice, z.s.
Barák Jan - FC Vrchlabí
Bárta Tomáš - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Bartošík Tomáš -  MFK Nové Město nad Metují ,z.s.
Baše Martin - FC České Meziříčí
Bedrna Tomáš  - TJ Sokol Třebeš
Beneš Martin - AFK Častolovice z.s.
Bensch Ladislav - SK Česká Skalice z.s.
Beran Radek - Fotbalový klub Jaroměř
Beránek David - SK Sparta Úpice
Bergerová Simona - SK Červený Kostelec
Bezvoda David - TJ Sokol Dohalice z.s.
Blažek Tomáš - TJ Lázně Bělohrad, FKM Javorka
Blažek Matouš - TJ Dvůr Králové nad Labem
Bohuslav Daniel - FK Náchod
Brambora Luboš - SK Libčany
Brzek Jiří - TJ Slavoj Skřivany, z.s.
Brzek Roman - RMSK Cidlina Nový Bydžov
Bureš Martin - SK MFC Svoboda nad Úpou
Cabalka Luděk - SK Týniště nad Orlicí
Cejpek Josef - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Cína Eduard - SK Týniště nad Orlicí
Čech Vladimír - Spartak Rychnov nad Kněžnou
Čermák Milan - Spartak Rychnov nad Kněžnou
Černík Jiří - TJ Sokol Třebeš
Černý Martin - TJ Lázně Bělohrad, FKM Javorka
Černý Josef - FK Černilov z.s.
Černý Martin - SK Smiřice z.s.
Červenka Lukáš - Fotbalový klub Jaroměř
Čihák Zdeněk - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Daniel Jakub - Sokol Vítězná z.s.
Daniš Ondřej - TJ Sokol Železnice z.s.
David Kamil - TJ Sokol Malé Svatoňovice, z.s.
David Dominik - TJ Sokol Železnice
David Jan - FC Nový Hradec Králové
Denygr Daniel - Spartak Police nad Metují, z. s.
Diviš Martin - SK Česká Skalice
Dlouhý Luboš - MFK TRUTNOV
Dostálek Richard - FK Kostelec nad Orlicí
Drábek Libor - FK Vysoká nad Labem
Drcmánek Jan - FC České Meziříčí
Ďurech David - TJ Sokol Malšova Lhota, z.s.
Dušek Roman - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Dvořák Michal - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Falta Jakub - Sportovní klub Solnice, z.s.
Fejfar Jaroslav - TJ Sokol Dohalice z.s.
Fejfar Radek - TJ SKP Valdice
Fejglová Michaela - TJ Sokol Třebeš
Ferbas Radek - FC Nový Hradec Králové
Fichtner Jakub - TJ Sokol Smidary-Červeněves
Firbacher Martin - FK Chlumec nad Cidlinou
Firbacher Filip - FK Chlumec nad Cidlinou
Firbacherová Soňa - FK Chlumec nad Cidlinou
Franc Pavel - SK Dobruška/Spartak Opočno
Franze Miroslav - TJ Sokol Malé Svatoňovice, z.s.
Friml Luděk - Spartak Police nad Metují
Gajda Miloš  -  SK Solnice
Garček Petr - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší, z.s.
Gaubman Aleš - SK Jičín z.s.
Geršl Jakub - TJ Sokol Jičíněves, z.s.
Grund Pavel - TJ Velké Poříčí z.s.
Hájek Tomáš - TJ Baník Vamberk
Hanel Stanislav - SK Česká Skalice, z.s.
Hanke Lumír - Baník Rtyně v Podkrkonoší
Hanuš Miroslav - FC Vrchlabí z.s.
Hanuš Jan - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Hanuš Robert - FK Náchod spolek
Havel Roman - FC České Meziříčí, z.s.
Hažer Martin - TJ SOKOL Bílá Třemešná, z.s.
Hlava David - SK Červený Kostelec
Horák Václav - 1. Fotbalový klub Nová Paka, z.s.
Horký Jan - SK Česká Skalice
Horna Roman - FK Kopidlno
Horváth Jan - TJ Baník Žacléř
Hovorka Martin - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Hronovský Vladimír - MFK Nové Město nad Metují,z.s.
Hronovský Lukáš - TJ Sokol Třebeš
Hrubý Martin - TJ Sokol Třebeš
Hruška Michal - TJ Sokol Bílá Třemešná
Hubálek Martin - MFK Nové Město nad Metují,z.s.
Hubka Tomáš - MFK Nové Město nad Metují,z.s.
Hudec Kornel - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Chlumecký Patrik - FC Slavia Hradec Králové
Chochola Karel - TJ Baník Vamberk
Janalík František - FC Vrchlabí
Janeček Václav - FC České Meziříčí, Z.S.
Jerie Tomáš - TJ Sokol železnice z.s.
Ježek Stanislav - TJ Dvůr Králové nad Labem
Jiránek Jan - TJ Sokol Malé Svatoňovice, z.s.
Kafka Bohumil - SK Sparta Úpice
Kalandra Pavel - Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Kalaš Dušan - TJ Slavoj Teplice nad Metují z.s.
Kamitz Michal - MFK Trutnov
Kanĕra Roman - SK Česká Skalice
Kaňka Tomáš - SK Jičín z.s.
Kánský Jan - RMSK Cidlina Nový Bydžov
Karabinošová Anna - TJ Sokol Stěžery, z.s.
Khop Petr - Lokomotiva Meziměstí
Killar Miloš - SK Dobruška z. s.
Klapal Petr - FK Kostelec nad Orlicí
Knap Ladislav - 1. Fotbalový klub Nová Paka, z.s.
Knapík Marek - Tatran Hostinné
Kocour Jakub - FC Hradec Králové, a.s.
Köhler Karel - TJ Velké Poříčí z.s.
Kolář Ondřej - FC Nový Hradec Králové
Koldinský Miloš - SK Albrechtice nad Orlicí, z.s.
Koller Petr - Fotbalový klub Jaroměř, z. s.
Kolman Aleš - SK Sparta Úpice
Kolman Petr - TJ Sokol Hořiněves
Kopecký Lubomír - MFK Trutnov
Kotyk Radek - TJ Baník Žacléř, z.s.
Kotyza Jan - TJ Slovan Broumov
Koudelka Vladislav - SK Roudnice, z.s.
Koukol Pavel - 1.FC Rokytnice v O.h., z.s.
Kozlovská Radoslava - TJ Sokol Třebeš
Kožíšek Pavel - TJ Sokol Malšova Lhota z.s.
Kratochvíl Roman - Sokol Lhota pod Libčany,z.s.
Krombholz Erik - TJ Velké Poříčí z.s.
Kropáček Michal - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Krtička Jiří - Spartak Police nad Metují z.s.
Krucký Dušan - TJ Sokol Malšovice, z.s.
Kubias Petr - Lokomotiva Borohrádek
Kučera Jiří - FK Jaroměř
Kučeravý Martin - TJ Rudník z.s.
Kundráč Jaroslav - TJ Tatran Hostinné, spolek
Kysela Adrián - TJ Slovan Broumov
Kyselo Jakub - TJ Sokol Železnice
Laksar Petr - FC Slavia Hradec Králové
Lanta Zděněk - MFK Nové Město nad Metují, z.s.
Lhotský Lukáš - SK Dobruška z. s.
Libich Petr - FK Jaroměř
Lidmila Karel - FK Vysoká nad Labem
Lněnička Petr - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
Ludvík Tomáš - SK Dobruška z. s.
Macák Marek  - TJ Jiskra Hořice z.s.
Mach Petr - TJ sokol Lužany
Machač Libor - TJ Dvůr Králové nad Labem
Macháček Lukáš - MFK Nové Město nad Metují,z.s.
Marek Tomáš - TJ Lázně Bělohrad, FKM Javorka
Marek Květoslav - TJ Sokol Malšova Lhota
Marel Jiří - SK Sparta Úpice
Marks Vladimír - MFK Trutnov
Markvart Jan - FC Slavia Hradec Králové
Martínek David - TJ Baník Vamberk
Maščuch Zdeněk - FK Náchod
Matěáska Lukáš - FC Vrchlabí z.s.
Matějček Jiří - SK Smiřice z.s.
Matějovic Jiří - TJ Sokol Zábrodí z.s
Materna Zbyněk - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Matoulek Jiří - MFK Trutnov
Meliš Jan - SK Bystřian Kunčice z.s.
Menšík Michal - SK Červený Kostelec
Miškář Karel - TJ Sokol Dohalice z.s.
Moník Martin - FC Slavia Hradec Králové
Moravec Miloš - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Moravec Michal - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Müller Lukáš - FK Jaroměř
Myška Roman - TJ Sokol Libáň, z.s.
Novák Jan - TJ Sokol Hořiněves
Novotný Matěj - RMSK Cidlina Nový Bydžov
Novotný Jakub - SK Roudnice, z.s.
Nožka Lukáš - FK Náchod spolek
Obešlo Jaroslav - TJ Lázně Bělohrad/FKM Javorka
Obst Ladislav - SK Smiřice z.s.
Obst Zdeněk - TJ Sokol Třebeš
Obzina Tomáš - FK Černilov
Pavelka Petr - SK Třebechovice p.O.
Pavelka Jan - SK Třebechovice p.O.
Penc Miloslav - TJ Sokol Třebeš
Petr Radek - SK Bystřian Kunčice
Petr Jiří - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší, z.s.
Petráček Dušan - FK Jaroměř
Pilař Milan - FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina B
Plašil Jan - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Plíštil Tomáš - TJ Sokol Třebeš
Podlipný Jan - FC Nový HK/FK Vysoká nad Labem
Pokrupa Jaroslav - FK Černilov
Poláček Miloš -  Sportovní klub Miletín, z. s.
Pošvář Jiří - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Prinz Zbyněk - SK Sparta Úpice
Procházka Jiří - Sk Třebechovice
Průcha Jaromír -  RMSK Cidlina Nový Bydžov
Ptáček Martin - FK Vysoká nad Labem
Půlpán Milan - TJ FC Lánov
Rahimić Mirza - FC Hradec Králové - mládež
Rathovský Zdeněk - TJ Jiskra Hořice, z.s.
Reichl Petr - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Rejl Tomáš - SK Roudnice, z.s.
Rektor Zdeněk - SK Týniště nad Orlicí/FC Spartak Rychnov n.K.
Renner Jiří - FC Vrchlabí
Rezek Jan - TJ Rasošky, z.s.
Rozsevač Jan - TJ Jiskra Hořice
Růžička Michal - TJ Dvůr Králové nad Labem
Rydrych Petr - SK Týniště nad Orlicí
Rychtera Jan - SK Bystřian Kunčice
Řehák Antonín - Fk kostelec nad Orlici
Řezníček Zdeněk - SK Červený Kostelec, z.s.
Říha Jiří - SK Červený Kostelec, z.s.
Říha Ivo - FC Slavia Hradec Králové
Říha Kryštof -  SK Červený Kostelec, z.s.
Sala Tibor - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Samek David - TJ Rasošky , z.s.
Sazima Tomáš - TJ Lokomotiva Borohrádek,z.s
Sedláček Petr - SK Česká Skalice, z.s.
Serbousek Václav - TJ Spartak Opočno
Scháněl Martin - TJ Sokol Malšova Lhota, z.s.
Schod Radek - SK Solnice
Slezák Miroslav - FC České Meziříčí
Soběslav Marek - TJ Baník Vamberk
Solich Michal -  FK Vysoká n/L. z.s.
Soukal Petr - SK Bystřian Kunčice
Soumar Lukáš -  TJ Slovan Broumov
Spudichová Nikola - Sportovní klub Miletín, z.s.
Stehlik Milan - TJ Lázně Bělohrad/FKM Javorka
Stoklasa Radek - TJ Sokol Libáň z.s.
Strasser Pavel - TJ Spartak Pilníkov z.s
Strnad Miloš - Sk Týniště nad Orlicí
Svatoň Pavel - SK Roudnice, z.s.
Svítil Jakub - TJ Sokol Třebeš
Svoboda Jakub - FC Hradec Králové
Svoboda Michal - SK Čercený Kostelec
Sýkora Michal - FC Spartak Rychnov
Šedivý Michal - FK Náchod
Šic Kamil - FK Vysoká nad Labem, z.s.
Šmied Vojtěch - TJ Rasošky, z.s.
Šorm Radek - FKM Javorka
Špaček Vladislav - TJ Slavoj Skřivany, z.s.
Špaček Libor - TJ Dvůr Králové nad Labem
Špičák Pavel - Sokol Smidary-Červeněves
Šrámek Jiří - TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Štěpán Tomáš - FC Vrchlabí
Šťovíček Jiří - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Šubr Vít - TJ Sokol Bílá Třemešna
Šubrt Jaroslav - TJ Velichovky z.s.
Šulitka Jaroslav - TJ Lánov,z.s.
Šulitková Marcela - TJ Lánov,zs
Šupler Evžen - AFK Častolovice z.s.
Šustr Dušan - TJ Sokol Nepolisy z.s.
Thérová Veronika - FK Náchod
Tichovský Daniel - Sokol Vítězná z.s.
Tlustý Vladimír - TJ Jiskra Hořice
Ťokan Petr - SK Babí, z.s.
Tomáš Jiří - Sokol Lhota pod Libčany, z. s.
Tomeš Ivo - TJ Sokol Malšova Lhota
Trejbal Adam - FŠ FC Hradec Králové
Tuček Marcel - TJ Sokol Stěžery z.s.
Tůma Marek - Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Ulík Petr  - TJ Sokol Stěžery, z.s.
Ulvr Daniel - TJ Tatran Hostinné spolek
Ulvr Radek - 1. Fotbalový klub Nová Paka, z.s.
Ulvr Tomáš - 1. Fotbalový klub Nová Paka, z.s.
Unger Jaroslav - Viking Union Rokytnice v Orl. horách z.s.
Vališka Pavel - TJ Lánov
Vaníček Lukáš - FK Chlumec nad Cidlinou
Vašata Václav - FC Nový Hradec Králové
Vávra Aleš - TJ Jiskra Hořice, z.s.
Vik Tomáš - AFK Častolovice
Vít Josef - FC Slavia Hradec Králové
Volejník Radek - FK Chlumec nad Cidlinou, z.s.
Voltr Jan - SK Solnice
Vrabec Jiří - FC Nový Hradec Králové
Vrba Vlastimil - TJ Slavoj Skřivany, z.s.
Wedlich Luboš - Sportovní Klub Robousy,z.s.
Zápotočný Petr - TJ Slavoj Teplice nad Metují, z.s.
Zavadil Pavel - TJ. Sokol Lužany
Zeman Jiří  - TJ Sokol Malšova Lhota
Zeman Štěpán - SK Jičín z.s.
Zemen Jan - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Žežule Miroslav - TJ Baník Vamberk


                                  

Vytvořeno: 16.4.2022
Mgr. Jan Míl


Web fotbal v kraji
Sociální sítě
Kalendář akcí<
« 05 / 2024 »
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace