Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Závěrečné zkoušky UEFA B licence


Datum akce: 16.3.2024

PROBĚHLY ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠKY KURZU UEFA B LICENCE PRO 37 TRENÉRŮ

Závěrečnými zkouškami skončil v Hradci Králové na ZŠ Sever dne 16.3.2024 další ročník studia trenérské UEFA B licence, které bylo zahájeno třídenním blokem ve dnech 15.-17.112.2023. K závěrečným zkouškám se dostavili frekventanti studia, kteří splnili všechny podmínky - složili dílčí písemné zkoušky z pedagogiky a psychologie, fyziologie, pravidel, herní koncepce jednotlivých kategorií a úspěšně absolvovali metodický výstup. Zkušební komise zasedla ve složení předseda TMK Královéhradeckého KFS Mgr. Michal Blažej, člen TMK Královéhradeckého KFS Martin Firbacher, šeftrenér přípravkových kategorií FC HK Mirza Rahimič, členové TMK Pardubického KFS Mgr. Miroslav Štichauer, Mgr. Jiří Zdražil a GTM Královéhradeckého KFS Roman Havel.

Všem novým držitelům UEFA B licence gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v jejich činnosti. Diplomy a trenérské průkazy budou všem úspěšným frekventantům slavnostně předány při finálovém utkání Poháru KFS (Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje) ve středu 5. června 2024. O místě konání finále rozhodne VV Královéhradeckého KFS.

Účastníci letošního ročníku UEFA B licence:
Ondřej Kesner (MFK Chrudim)
Martin Pavlas (SK Albrechtice nad Orlicí)
Petr Hoffmann (TJ Sokol Třebeš)
Marek Knapík (MFK Trutnov)
Bořek Havránek (TJ Sokol Malšova Lhota)
Aneta Reinberková (FC Hradec Králové-ženy)
Radek Šrámek (SK Sparta Kolín)
Petr Kolman (TJ Sokol Hořiněves)
Jan Novotný (FC Slavia Hradec Králové)
Martin Malý (FK Náchod)
Zdeněk Rada (FK Jaroměř)
Jana Kuželová (MFK Trutnov)
Anna Karabinošová (TJ Sokol Stěžery)
Petr Syrovátka (MFK Trutnov)
Jakub Vaníček (FC Slavia Hradec Králové)
Jan Záviška (MFK Chrudim)
Matyáš Petřík (FC Hradec Králové-ženy)
Radek Kratochvíl (FK Jaroměř)
Ondřej Karabinoš (TJ Sokol Stěžery)
Saber Balghouthi (Sokol Vítězná)
Michal Ernst (TJ Jiskra Hořice)
Jiří Řezáč (FC Slavia Hradec Králové)
Jan Kánský (RMSK Cidlina)
Milan Čermák (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou)
Jakub Rudolecký (FC Žamberk)
Michaela Konrádyová ( TJ Sokol Třebeš)
Karel Kužel (MFK Trutnov)
Adrián Kysela (FK Náchod)
Veronika Thérová (FK Náchod)
David Obermajer (FK Pardubice)
Dominik Lengál (Sparta Kutná Hora)
Patrik Chlumecký (FC Slavia Hradec Králové
Jan Blažíček (Sparta Praha)
Z pracovních důvodů se omluvili a v odloženém termínu se zkoušky zúčastní:
Jan Prokeš (FK Náchod)
Drahoslav Drábek (FK Horní Ředice)
Filip Firbacher (FK Chlumec nad Cidlinou)
František Lukeš (bez klubové příslušnosti)

      

      

      

         

Vytvořeno: 25.3.2024
Roman Havel


Web fotbal v kraji
Sociální sítě
Kalendář akcí<
« 04 / 2024 »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace