28.Ščambura, 34.Stejskal D. 61.Procházka, 75.Jedlička M. Klikar, D. Vaněk, A. Lelek

Zach-Uhlíř,Stejskal J.,Švercl,Jedlička - Slodičák,Skotálek,Škorpil,Brož - Ščambura,Stejskal D. (46´Procházka) Holý - Šanovec,Vaněk,Škoda J.,Škoda M. - Králíček,Hlávko,Kliknar,Hánl - Lelek,Zákravský Střídali: P. Šanovec, Ulich

45.Lelek,85.Zákravský

Lukáš Gerža, trenér OEZ: (domácí):
"I když jsme už ve 26´prohrávali 0:3 kluci nic nezabalili a dokázali výsledek otočit na 4:3. Chválím celé mužstvo za týmový výkon."

Pavel Zelený, trenér MFK: (hosté):
"Začátek utkání jsme zvládli , 28. minut jsme soupeře přehrávali, po gólech Klikara, Vaňka a Lelka jsme vedli 3:0. Na všech gólech měl podíl Králíček, dvě přihrávky a faul. Třetí gól jsme dali ve 28. minutě a ve 34. minutě to bylo 3:2. První gól jsme inkasovali ve 29. minutě po zaspání všech a druhý po chybě Škody a golmana, první podskočil míč a druhý ho měl stáhnout. Druhý poločas jsme byli horším týmem, domácí byli fotbalovější a v první půlhodině jsme se nezmohli vůbec na nic. Domácí vyrovnali v 60. minutě. My jsme se trošku zvedli asi v 70. minutě, Králíček šel sám na bránu, golman výborně vyrazil na roh, po kterém hlavičkoval Zákravský, ale znovu golman výborně zasáhl. Po dalším rohu znovu Zákravský hlavou trefil k tyči, ale brankář domácích dvakrát výborně zasáhl. Platilo pravidlo, nedáš dostaneš. Po centru do našeho velkého vápna jsme nedokázali odkopnout míč, ten se ze skrumáže vykutálel k domácímu hráči a ten to uklidil k tyči. Jsme stále nedůrazní ve vápnech a hlavně se nedaří oporám, které by to měli táhnout."