Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Delegace příští týden

KS dorostu KHK

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C2A1801 06.05.2017 FC České Meziříčí Milan Nosek
- 14:45 Slavoj Předměřice n. L.
C2A1802 06.05.2017 TJ Rudník Michal Mlynář
- 14:00 Hronov/Stárkov
C2A1803 06.05.2017 Úpice/Žacléř David Žerovnický Žacléř
- 14:15 No.Paka/St.Paka
C2A1804 06.05.2017 Tatran Hostinné Karel Šiling
- 14:30 Dobruška/Opočno
C2A1805 06.05.2017 TJ Rasošky
- 17:00 SK Babí/Velké Poříčí
C2A1806 06.05.2017 Meziměstí/Teplice Teplice n. M.
- 14:00 Loko Borohrádek

APFREIGHT Starší přípravka - finálová skupina

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
G1D1008 06.05.2017 FK Jaroměř Martin Pálka
- 09:00 Sokol Třebeš
G1D1009 06.05.2017 Sokol Třebeš Martin Pálka
- 10:00 Jičín I
G1D1007 06.05.2017 FK Jaroměř Martin Pálka
- 11:00 Jičín I

ČP KP Mladší žáci - finálová skupina

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
F1E0301 06.05.2017 FK Jaroměř Miloš Hofman
- 10:00 Sokol Třebeš
F1E0303 06.05.2017 Sokol Třebeš Miloš Hofman
- 11:00 Slovan Broumov
F1E0302 06.05.2017 FK Jaroměř Miloš Hofman
- 12:00 Slovan Broumov

APFREIGHT Starší přípravka - o umístění sk.2

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
G1F0801 01.05.2017 FC Olympia Patrik Podhajský
- 09:00 Dobruška/Opočno
G1F0802 01.05.2017 Č. Kostelec Patrik Podhajský
- 09:40 MFK Nové Město
G1F0803 01.05.2017 Dobruška/Opočno Patrik Podhajský
- 10:20 Č. Kostelec
G1F0804 01.05.2017 FC Olympia Patrik Podhajský
- 11:00 Č. Kostelec
G1F0805 01.05.2017 Č. Kostelec Patrik Podhajský
- 11:40 Dobruška/Opočno
G1F0806 01.05.2017 FC Olympia Patrik Podhajský
- 12:20 MFK Nové Město

Pohár hejtmana KHK

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A4D0103 03.05.2017 Spartak Police n. M. Tomáš Mucha Miroslav Martínek
- 17:00 TJ Červený Kostelec Milan Kudláček

VOTROK Krajský přebor dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A1A2401 06.05.2017 FK Chlumec n. C. A Leonard Horský Miroslav Martínek
- 17:00 TJ Lázně Bělohrad Ondřej Bačo
A1A2402 07.05.2017 Slovan Broumov Tomáš Mucha Martin Hlaváč
- 17:00 SK Libčany Miroslav Martínek
A1A2403 06.05.2017 SK Jičín A Ivan Klečka Jan Prokůpek UMT Jičín
- 14:30 FK Vysoká n.L. Michal Říha
A1A2404 07.05.2017 FC Spartak Rychnov Adam Trejbal Karel Miškař
- 17:00 FK Jaroměř A Josef Kubišta
A1A2405 07.05.2017 RMSK Cidlina A Pavel Vítek Pavel Fišer
- 17:00 SK Dobruška Martin Pálka
A1A2406 06.05.2017 FC Slavia HK David Beránek Zbyněk Prinz
- 10:15 Sokol Provodov Aleš Havlík
A1A2407 06.05.2017 MFK Nové Město n. M. Dušan Krucký Josef Kubišta UMT Nové Město
- 17:00 FK Kostelec n. O. Karel Medlík
A1A2408 07.05.2017 TJ Červený Kostelec Blažena Kánská Ondřej Bačo
- 17:00 Jiskra Hořice Matěj Junek

JAKO 1.A třída dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A2A2401 06.05.2017 Sokol B. Třemešná Jakub Odvárko Marian Otava
- 17:00 Sokol Třebeš Miloš Skřivánek
A2A2402 07.05.2017 MFK Trutnov B Ondřej Krotil Lubomír Bečvář H.S.M.
- 17:00 Sokol Nepolisy Patrik Podhajský
A2A2403 06.05.2017 Lokomotiva HK Martin Vitvar Luboš Stejskal
- 17:00 SK Roudnice Josef Janota
A2A2404 06.05.2017 SK Sparta Úpice Štěpán Janeček Tomáš Rychtár
- 17:00 FK Náchod B
A2A2405 06.05.2017 Tatran Hostinné Martin Dujsík Matěj Junek
- 17:00 FC Vrchlabí Karel Šiling
A2A2406 07.05.2017 SK Týniště n.O. Jakub Franěk Radek Kalaš atletický stadion
- 17:00 FK Černilov Lukáš Linhart
A2A2407 06.05.2017 FC Nový HK Tomáš Franěk Radek Kalaš
- 17:00 SK Bystřian Kunčice Lukáš Nožka
A2A2408 06.05.2017 SK Třebechovice Petr Buchta Martin Pálka
- 17:00 SK Sobotka Pavel Vítek

JAKO 1.B třída dospělých - sk.A

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3A2201 07.05.2017 FK Chlumec n. C. B Daniel Duřt Luboš Stejskal
- 17:00 FK Kratonohy B Pavel Soukup
A3A2202 06.05.2017 SKP Valdice Vlastislav Kiezler Miloš Hofman
- 17:00 TJ Dvůr Králové B Daniel Duřt
A3A2203 06.05.2017 SK Jičín B Michal Říha Jan Prokůpek UMT Jičín
- 17:00 RMSK Cidlina B Ivan Klečka
A3A2204 06.05.2017 TJ Jiskra Kocbeře Jaromír Styblík Matěj Novotný Poříčí u Trutnova
- 14:30 FK Dolní Kalná Jan Šotek
A3A2205 06.05.2017 TJ Rudník Lukáš Linhart Pavel Fišer
- 17:00 Sokol Malšovice Michal Mlynář
A3A2206 06.05.2017 1. FK Nová Paka Lukáš Kubálek Oto Tandler Nová Paka, tráva
- 17:00 FC Spartak Kobylice Miroslav Hron
A3A2207 06.05.2017 MFK Trutnov C Václav Hlavsa Tomáš Mucha H.S.M.
- 17:00 SK Miletín Milan Kudláček

JAKO 1.B třída dospělých - sk.B

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3B2201 07.05.2017 FC České Meziříčí Vít Zlámal Jan Prokůpek
- 16:00 Spartak Opočno Petr Buchta
A3B2202 06.05.2017 Slavoj Předměřice n. L. František Jehlička Miroslav Filip
- 17:00 SK Smiřice
A3B2203 06.05.2017 Baník Vamberk Lukáš Janata Ondřej Krotil
- 17:00 Sokol Lípa n. O. David Frič
A3B2204 07.05.2017 SK Albrechtice n. O. Aleš Havlík Karel Šiling
- 17:00 SK Solnice David Žerovnický
A3B2205 07.05.2017 Spartak Police n. M. ZRUŠENO
- 17:00 FK Jaroměř B
A3B2206 06.05.2017 Velké Poříčí Patrik Podhajský Milan Fryš
- 17:00 TJ Start Ohnišov Adam Trejbal
A3B2207 06.05.2017 Velešov Doudleby n. O. Luboš Říha Lubomír Bečvář
- 17:00 Černíkovice Lukáš Šlezingr

Východočeský přebor dorostu

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C1A2201 06.05.2017 FK Náchod B Jakub Franěk UMT Náchod
- 14:00 Sokol Třebeš
C1A2202 07.05.2017 MFK Trutnov Patrik Podhajský Lubomír Bečvář H.S.M.
- 14:30 MFK Nové Město n. M. Ondřej Krotil
C1A2203 07.05.2017 Sokol Živanice
- 10:30 FK Letohrad
C1A2204 07.05.2017 FK Pardubice B Dolíček
- 14:30 FK Jaroměř
C1A2205 07.05.2017 RMSK Cidlina Pavel Fišer Martin Pálka
- 14:00 FC Vrchlabí Pavel Vítek
C1A2206 06.05.2017 FC Slavia HK A Zbyněk Prinz Aleš Havlík
- 13:00 TJ Svitavy David Beránek
C1A2207 06.05.2017 SK Pardubičky
- 10:15 SK Vysoké Mýto

Premier Steel KP dorostu KHK

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C1B2401 06.05.2017 FK Chlumec n. C. Ondřej Bačo
- 14:45 Slovan Broumov
C1B2403 07.05.2017 SK Třebechovice Václav Hlavsa
- 17:00 FC Slavia HK B
C1B2404 07.05.2017 Vamberk Leonard Horský
- 14:00 Olympia B/RMSK B
C1B2405 06.05.2017 SK Solnice Jaromir Valihora
- 14:00 Slavoj Skřivany
C1B2406 06.05.2017
- 14:45 Č. Kostelec/Č. Skalice
C1B2407 06.05.2017 No.Paka/St.Paka Miroslav Hron
- 14:30 SK Jičín
C1B2408 06.05.2017 SK Týniště n.O. Martin Hlaváč
- 14:45 TJ Dvůr Králové

AT Consult KS starších žáků

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
E2A1805 01.05.2017 Loko Borohrádek Milan Kudláček ODLOŽENO
- 14:00 SK Týniště n. O.
E2A2402 07.05.2017 Velké Poříčí Lukáš Nožka
- 15:00 SK Týniště n. O.
E2A2403 06.05.2017 Sokol Hořiněves
- 14:30 SK Solnice
E2A2404 07.05.2017 Vamberk/Doudleby Leonard Horský Vamberk
- 16:00 Rokytnice v O.h.
E2A2405 06.05.2017 Tatran Hostinné Karel Šiling
- 12:30 Dobruška/Opočno
E2A2406 07.05.2017 FC Olympia HK Tomáš Rychtár Kukleny
- 10:00 TJ Dvůr Králové
E2A2407 06.05.2017 No.Paka/St.Paka Miroslav Hron UMT Nová Paka
- 12:30 SK Třebechovice
E2A2408 07.05.2017 Loko Borohrádek František Jehlička
- 10:00 Jiskra Hořice


AKTUALITY

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Úřední hodiny registračního místa KFS v období 16.7.-31.8. a 27.2.-6.4.
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00
pátek - 8:00 - 16:00

Úřední hodiny registračního místa KFS v ostatním období
úterý - 8:00 - 14:00
čtvrtek - 8:00 - 14:00

Informace