Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Delegace příští týden

Pohár starších žáků U 15 Sk. D

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
04.03.2018 FC Vrchlabí OFS TU UMT Vrchlabí
- 12:00 Nová Paka/Stará Paka

Pohár starších žáků U 15 Sk. E

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
01.03.2018 FC Spartak Rychnov OFS RK UMT Rychnov
- 17:00 SK Solnice

Pohár starších žáků U 15 Sk. G

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
04.03.2018 Roudnice/Kunčice OFS HK UMT Chudonice
- 10:00 Chlumec/N. Město

Pohár starších žáků U 15 Sk. H

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
03.03.2018 Loko Borohrádek OFS RK UMT Černíkovice
- 11:00 SK Třebechovice p. O.

Pohár staršího dorostu U 19 sk.A

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
04.03.2018 Dobruška/Opočno OFS RK UMT Dobruška
- 12:00 SK Solnice

Pohár staršího dorostu U 19 sk.B

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
04.03.2018 Slavoj Skřivany OFS HK UMT Chudonice
- 11:30 Kopidlno/Libáň

Pohár starších žáků U 15 Sk. B

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
03.03.2018 Slavia HK/M. Lhota OFS HK UMT Slavia HK
- 10:00 FC OLYMPIA HK

Pohár starších žáků U 15 Sk. A

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
04.03.2018 Dobruška/Opočno OFS RK UMT Dobruška
- 10:00 Nový Hradec

Pohár mladšího dorostu U 17 - Sk. D

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
03.03.2018 TJ Sokol Třebeš U 15 OFS HK UMT Slavia HK
- 18:00 Hořiněves/Dohalice

Pohár mladšího dorostu U 17 - Sk. C

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
03.03.2018 FC Vrchlabí OFS TU UMT Vrchlabí
- 12:00 MFK Trutnov U 15

Pohár starších žáků U 15 Sk. F

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
04.03.2018 FK Jaroměř OFS Ná UMT Náchod
- 16:00 TJ Velké Pořičí

Pohár staršího dorostu U 19 sk.F

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
04.03.2018 Vamberk/Rokytnice OFS RK UMT Rychnov
- 13:00 Kostelec/Častolovice

Pohár staršího dorostu U 19 sk.D

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
03.03.2018 Slavoj Předměřice n. L. OFS HK UMT Slavia HK
- 12:00 FK Jaroměř

Pohár staršího dorostu U 19 sk.C

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
03.03.2018 FC Vrchlabí OFS TU UMT Vrchlabí
- 10:00 TJ Rudník

Pohár staršího dorostu U 19 sk.E

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
03.03.2018 Dvůr/Bílá Třemešná OFS JC UMT Nová Paka
- 12:00 Hořice/Bělohrad

Pohár staršího dorostu U 19 sk.H

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
03.03.2018 SK Týniště n. O. OFS RK UMT Černíkovice
- 09:00 Loko Borohrádek

Pohár staršího dorostu U 19 sk.G

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
04.03.2018 TJ Slovan Broumov OFS Ná UMT Náchod
- 14:00 Hronov/Stárkov


AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace