Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Delegace tento týden

Pohár starších žáků U 15 Sk. D

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
25.02.2018 FC Vrchlabí Janota UMT Vrchlabí
- 12:00 TJ Dvůr Králové

Pohár starších žáků U 15 Sk. E

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
25.02.2018 FC Spartak Rychnov Filip UMT Rychnov
- 10:00 Vamberk/Rokytnice

Pohár starších žáků U 15 Sk. G

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
25.02.2018 Chlumec/N. Město OFS HK UMT Chudonice
- 10:00 TJ Jiskra Hořice

Pohár starších žáků U 15 Sk. H

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
24.02.2018 SK Třebechovice p. O. Martínek UMT Černíkovice
- 11:00 SK Týniště n. O.

Pohár staršího dorostu U 19 sk.A

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
25.02.2018 MFK Nové Město n. M. Franěk Jakub UMT Nové Město
- 14:00 SK Solnice

Pohár staršího dorostu U 19 sk.B

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
25.02.2018 Chlumec/Lovčice OFS HK UMT Chudonice
- 11:30 Slavoj Skřivany

Pohár starších žáků U 15 Sk. C

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
24.02.2018 TJ Červený Kostelec Žerovnický UMT Trutnov
- 10:00 Baník Žacléř

Pohár starších žáků U 15 Sk. B

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
25.02.2018 FC OLYMPIA HK Bečvář UMT Slavia HK
- 14:00 TJ Sokol Hořiněves

Pohár starších žáků U 15 Sk. A

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
25.02.2018 FK Černilov Bečvář UMT Slavia HK
- 16:00 Nový Hradec

Pohár mladšího dorostu U 17 - Sk. D

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
24.02.2018 Hořiněves/Dohalice Ležík UMT Slavia HK
- 16:00 FC Nový HK

Pohár mladšího dorostu U 17 - Sk. C

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
24.02.2018 FC Vrchlabí Janota UMT Vrchlabí
- 16:00 TJ Červený Kostelec

Pohár mladšího dorostu U 17 - Sk. B

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
24.02.2018 SK Jičín Stejskal UMT Jičín
- 10:00 Bělohrad/Hořice

Pohár mladšího dorostu U 17 - Sk. A

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
25.02.2018 FK Jaroměř Filip UMT Rychnov
- 12:00 FC Spartak Rychnov

Pohár staršího dorostu U 19 sk.F

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
24.02.2018 FC Spartak Rychnov Špaček UMT Rychnov
- 14:00 Kostelec/Častolovice

Pohár staršího dorostu U 19 sk.D

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
24.02.2018 FC Slavia HK Janata UMT Slavia HK
- 12:00 FK Jaroměř

Pohár staršího dorostu U 19 sk.C

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
24.02.2018 FC Vrchlabí Janota UMT Vrchlabí
- 10:00 Tatran Hostinné

Pohár staršího dorostu U 19 sk.E

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
24.02.2018 No.Paka/St.Paka Vitvar UMT Nová Paka
- 12:00 Hořice/Bělohrad

Pohár staršího dorostu U 19 sk.H

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
24.02.2018 Loko Borohrádek Martínek UMT Černíkovice
- 09:00 SK Třebechovice p. O.

Pohár staršího dorostu U 19 sk.G

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
25.02.2018 Hronov/Stárkov Vítek Pavel UMT Náchod
- 14:00 TJ Červený Kostelec


AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace