Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Delegace tento týden

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina finále - jaro 2018

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
F1D0501 29.04.2018 FC Vrchlabí Josef Janota
- 11:00 TJ Slovan Broumov
F1D0502 29.04.2018 FC Vrchlabí Josef Janota
- 09:00 FK Jaroměř
F1D0503 29.04.2018 TJ Slovan Broumov Josef Janota
- 10:00 FK Jaroměř
F1D0504 29.04.2018 SK Jičín Luboš Stejskal
- 15:00 TJ Sokol Třebeš I.
F1D0505 29.04.2018 TJ Sokol Třebeš I. Luboš Stejskal
- 14:00 FC Nový HK
F1D0506 29.04.2018 SK Jičín Luboš Stejskal
- 13:00 FC Nový HK
F1D0507 29.04.2018 Kostelec/Častolovice Miroslav Broulík
- 10:00 TJ Sokol Třebeš II.
F1D0508 29.04.2018 SK Třebechovice p. O. Miroslav Broulík
- 11:00 TJ Sokol Třebeš II.
F1D0509 29.04.2018 SK Třebechovice p. O. Miroslav Broulík
- 09:00 Kostelec/Častolovice

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina E - jaro 2018

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
F1E0104 25.04.2018 Úpice/Rtyně Zbyněk Prinz
- 16:30 TJ Tatran Hostinné
F1E0105 25.04.2018 Úpice/Rtyně Zbyněk Prinz
- 18:30 TJ Jiskra Hořice
F1E0106 25.04.2018 TJ Tatran Hostinné Zbyněk Prinz
- 17:30 TJ Jiskra Hořice
F1E0501 28.04.2018 TJ Dvůr Králové Petr Buchta
- 14:00 TJ Červený Kostelec
F1E0502 28.04.2018 TJ Červený Kostelec Petr Buchta
- 15:00 TJ Lánov
F1E0503 28.04.2018 TJ Dvůr Králové Petr Buchta
- 16:00 TJ Lánov
F1E0504 28.04.2018 TJ Tatran Hostinné Miroslav Hron
- 10:00 Úpice/Rtyně
F1E0505 28.04.2018 TJ Jiskra Hořice Miroslav Hron
- 11:00 Úpice/Rtyně
F1E0506 28.04.2018 TJ Jiskra Hořice Miroslav Hron
- 09:00 TJ Tatran Hostinné
F1E0507 28.04.2018 Javorka/Miletín Jan Kučera
- 09:00 TJ Sokol Hořiněves
F1E0508 28.04.2018 Javorka/Miletín Jan Kučera
- 11:00 Chlumec/RMSK
F1E0509 28.04.2018 TJ Sokol Hořiněves Jan Kučera
- 10:00 Chlumec/RMSK

SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina D

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
H1D0301 29.04.2018 Dobruška/Opočno
- 10:00 SK Solnice
H1D0302 29.04.2018 Dobruška/Opočno
- 12:00 FK Náchod
H1D0303 29.04.2018 SK Solnice
- 11:00 FK Náchod
H1D0304 29.04.2018 TJ Rasošky
- 09:00 MFK Nové Město n. M.
H1D0305 29.04.2018 MFK Nové Město n. M.
- 10:00 TJ Červený Kostelec
H1D0306 29.04.2018 TJ Rasošky
- 11:00 TJ Červený Kostelec

SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
H1C0301 29.04.2018 FK Jaroměř
- 13:10 Chlumec/RMSK
H1C0302 29.04.2018 SK Jičín
- 12:30 TJ Sokol Třebeš
H1C0303 29.04.2018 Chlumec/RMSK
- 14:00 TJ Sokol Třebeš
H1C0304 29.04.2018 FK Jaroměř
- 14:40 SK Jičín
H1C0305 29.04.2018 SK Jičín
- 11:40 Chlumec/RMSK
H1C0306 29.04.2018 FK Jaroměř
- 11:00 TJ Sokol Třebeš
H1C0307 28.04.2018 FC Hradec Králové
- 10:00 MFK Trutnov
H1C0308 28.04.2018 Javorka/Miletín
- 11:00 MFK Trutnov
H1C0309 28.04.2018 Javorka/Miletín
- 09:00 FC Hradec Králové

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F - jaro 2018

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
F1F0201 25.04.2018 FC Spartak Rychnov Lukáš Nožka
- 17:00 FC České Meziříčí
F1F0202 25.04.2018 SK Rozkoš Lukáš Nožka
- 16:00 FC České Meziříčí
F1F0203 25.04.2018 SK Rozkoš Lukáš Nožka
- 18:00 FC Spartak Rychnov
F1F0501 28.04.2018 FC Spartak Rychnov Luboš Plocek
- 15:00 FK Černilov
F1F0502 28.04.2018 FK Černilov Luboš Plocek
- 14:00 MFK Nové Město n. M.
F1F0503 28.04.2018 FC Spartak Rychnov Luboš Plocek
- 13:00 MFK Nové Město n. M.
F1F0504 28.04.2018 FC České Meziříčí Libor Machač
- 11:00 Vamberk/Rokytnice
F1F0505 28.04.2018 Vamberk/Rokytnice Libor Machač
- 10:00 SK Týniště n. O.
F1F0506 28.04.2018 FC České Meziříčí Libor Machač
- 09:00 SK Týniště n. O.
F1F0507 28.04.2018 M. Lhota/Slavia HK Matěj Ležík
- 11:00 SK Rozkoš
F1F0508 28.04.2018 M. Lhota/Slavia HK Matěj Ležík
- 09:00 OLYMPIA/Malšovice
F1F0509 28.04.2018 SK Rozkoš Matěj Ležík
- 10:00 OLYMPIA/Malšovice

APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina finále - jaro 2018

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
G1E0501 28.04.2018 FC Hradec Králové Luboš Říha
- 11:00 TJ Červený Kostelec
G1E0502 28.04.2018 TJ Červený Kostelec Luboš Říha
- 10:00 Nový HK/Černilov
G1E0503 28.04.2018 FC Hradec Králové Luboš Říha
- 09:00 Nový HK/Černilov
G1E0504 29.04.2018 Trutnov B/Žacléř David Beránek
- 14:00 Sokol Třebeš
G1E0505 29.04.2018 Sokol Třebeš David Beránek
- 15:00 FC Spartak Rychnov
G1E0506 29.04.2018 Trutnov B/Žacléř David Beránek
- 16:00 FC Spartak Rychnov

APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina F - jaro 2018

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
G1F0501 29.04.2018 FC Vrchlabí Jaromír Styblík
- 10:00 MFK Trutnov A
G1F0502 29.04.2018 Javorka/Miletín Jaromír Styblík
- 11:00 MFK Trutnov A
G1F0503 29.04.2018 Javorka/Miletín Jaromír Styblík
- 09:00 FC Vrchlabí
G1F0504 28.04.2018 SK Jičín Martin Richter
- 15:00 Hostinné/Ml. Buky
G1F0505 28.04.2018 SK Jičín Martin Richter
- 13:00 Nová Paka/Stará Paka
G1F0506 28.04.2018 Hostinné/Ml. Buky Martin Richter
- 14:00 Nová Paka/Stará Paka

Pohár starších žáků U 15 - osmifinále

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
E3A0107 25.04.2018 FK Jaroměř Štěpán Janeček
- 17:00 Slovan Broumov

JUTA GRASS pohár dorostu U19 - osmifinále

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C3A0108 25.04.2018 Kostelec/Častolovice Miloš Hrubý
- 17:30 FC Slavia HK

KS dorostu U 19 - dohrávka jaro 2018

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C2B0106 25.04.2018 Slavoj Skřivany Petr Průcha Skřivany
- 17:30 Slavoj Předměřice n. L.
C2B0102 25.04.2018 SK Třebechovice Tomáš Mucha
- 17:00 Dobruška/Opočno
C2B0202 27.04.2018 Slavoj Předměřice n. L. Matěj Ležík
- 17:30 Loko Borohrádek
C2B0702 28.04.2018 Sokol Stěžery Petr Halberštát
- 14:00 TJ Rudník
C2B0703 29.04.2018 Dobruška/Opočno Jaromir Valihora Opočno
- 14:45 Slavoj Předměřice n. L.
C2B0704 29.04.2018 Dvůr/Bílá Třemešná Jakub Matějka
- 10:15 Slavoj Skřivany
C2B0706 28.04.2018 SK Babí/Velké Poříčí Lukáš Tůma
- 17:00 Vamberk/Rokytnice
C2B0701 29.04.2018 Kopidlno/Libáň
- 14:30 Rasošky/Smiřice
C2B0705 29.04.2018 SK Třebechovice Miroslav Broulík
- 14:30 Loko Borohrádek

KP mladšího dorostu U 17 - dohrávka jaro 2018

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
D1B0203 25.04.2018 TJ Červený Kostelec Miloš Hofman
- 17:30 FC Vrchlabí
D1B0201 25.04.2018 SK Vysoké Mýto Josef Zeman UMT Vysoké Mýto
- 17:30 Bělohrad/Hořice
D1B0704 28.04.2018 SK Jičín Marian Otava
- 10:00 Bělohrad/Hořice
D1B0705 28.04.2018 MFK Chrudim Libor Papáček
- 15:00 FC Nový HK
D1B0703 28.04.2018 Hořiněves/Dohalice Ondřej Smolko
- 15:00 FC Spartak Rychnov
D1B0702 29.04.2018 SK Pardubičky Jonáš Klír Jan Robovský
- 10:15 TJ Červený Kostelec
D1B0706 28.04.2018 FK Jaroměř Jakub Franěk
- 16:00 FC Vrchlabí

DAHASL KP starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2018

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
E1B0106 24.04.2018 TJ Jiskra Hořice Patrik Vích
- 16:30 FC Spartak Rychnov
E1B0103 25.04.2018 FK Jaroměř Martin Pálka
- 17:00 TJ Slovan Broumov
E1B0203 25.04.2018 TJ Červený Kostelec Miloš Hofman
- 15:45 FC Vrchlabí
E1B0701 28.04.2018 MFK Nové Město n. M. Michal Šedivý UMT Nové Město
- 10:00 SK Vysoké Mýto
E1B0703 29.04.2018 Chlumec/N. Město Josef Kubišta
- 15:00 FC Spartak Rychnov
E1B0702 28.04.2018 TJ Slovan Broumov Miloš Hofman
- 09:30 TJ Červený Kostelec
E1B0705 28.04.2018 FC OLYMPIA HK Boris Markarjanc
- 10:15 FC Nový HK
E1B0706 28.04.2018 FK Jaroměř Jakub Franěk
- 14:00 FC Vrchlabí

APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina H - jaro 2018

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
G1H0501 29.04.2018 SK Rozkoš Miloš Hofman
- 12:00 Dobruška/Opočno
G1H0502 29.04.2018 SK Rozkoš Miloš Hofman
- 10:00 MFK Nové Město n. M.
G1H0503 29.04.2018 Dobruška/Opočno Miloš Hofman
- 11:00 MFK Nové Město n. M.
G1H0504 28.04.2018 FK Náchod Pavel Vítek
- 09:00 TJ Rasošky
G1H0505 28.04.2018 FK Náchod Pavel Vítek
- 11:00 TJ Slovan Broumov
G1H0506 28.04.2018 TJ Rasošky Pavel Vítek
- 10:00 TJ Slovan Broumov

APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G - jaro 2018

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
G1G0501 28.04.2018 FC OLYMPIA HK Jáchym Tuček
- 13:00 Jaroměř/Stěžery
G1G0502 28.04.2018 FC OLYMPIA HK Jáchym Tuček
- 15:00 Chlumec/RMSK
G1G0503 28.04.2018 Jaroměř/Stěžery Jáchym Tuček
- 14:00 Chlumec/RMSK
G1G0504 29.04.2018 Kostelec/Častolovice Jaromir Valihora
- 10:00 FC Slavia HK
G1G0505 29.04.2018 Kostelec/Častolovice Jaromir Valihora
- 12:00 TJ Jiskra Hořice
G1G0506 29.04.2018 FC Slavia HK Jaromir Valihora
- 11:00 TJ Jiskra Hořice

VOTROK Krajský přebor dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A1A2301 28.04.2018 FK Chlumec n. C. Jiří Blaschke Robin Horák Vilém Novák
- 17:00 FC Vrchlabí Matěj Junek
A1A2306 28.04.2018 FK Vysoká n.L. Tomáš Mucha Miroslav Martínek
- 17:00 SK Jičín Martin Hlaváč
A1A2307 29.04.2018 FK Jaroměř Tomáš Rychtár Otakar Pešava Pavel Orel
- 17:00 TJ Jiskra Hořice Matěj Junek
A1A2308 29.04.2018 RMSK Cidlina Martin Vitvar Jakub Odvárko
- 17:00 FK Náchod A Jan Šotek
A1A2302 29.04.2018 TJ Lázně Bělohrad Jakub Franěk Jakub Nymsa
- 17:00 FK Kostelec n. O. Filip Svoboda
A1A2303 29.04.2018 TJ Sokol Třebeš Leonard Horský Martin Hlaváč Milan Mazura
- 17:00 FC Slavia HK Tomáš Mucha
A1A2304 29.04.2018 FC Spartak Rychnov Miroslav Hron Karel Medlík Miroslav Přibyl
- 17:00 MFK Nové Město n. M. Adam Jiříček
A1A2305 29.04.2018 TJ Červený Kostelec Miroslav Filip Miroslav Martínek
- 17:00 SK Libčany David Žerovnický

AM Gnol 1.A třída dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A2A2302 28.04.2018 SK Dobruška Ivan Klečka Michal Mlynář Jiří Krenčík
- 17:00 SK Roudnice František Jehlička
A2A2303 28.04.2018 SK Bystřian Kunčice Krištof Kowalik Jiří Jirák Jaroslav Mudruňka
- 17:00 MFK Trutnov B Dušan Krucký
A2A2305 28.04.2018 SK Sobotka Filip Stieber Miroslav Přibyl
- 17:00 FC Spartak Kobylice Milan Kudláček
A2A2306 28.04.2018 FC Nový HK Blažena Kánská Otakar Pešava Petr Vítek
- 17:00 FK Kratonohy B Lubomír Bečvář
A2A2308 28.04.2018 SK Sparta Úpice Martin Dujsík
- 17:00 FK Náchod B Adam Trejbal
A2A2307 29.04.2018 Spartak Police n. M. Radek Kubec Štěpán Janeček Jiří Krenčík
- 17:00 TJ Tatran Hostinné Kamil Vlachynský
A2A2304 29.04.2018 Slovan Broumov Karel Šiling Roman Nývlt
- 17:00 TJ Sokol B. Třemešná Martin Škoda
A2A2301 29.04.2018 FK Černilov Michal Šedivý Pavel Vítek
- 17:00 SK Týniště n.O. David Frič

JAKO 1. B třída dospělých - skupina A

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3A2105 28.04.2018 TJ Jiskra Kocbeře Jaromír Styblík Jakub Odvárko Poříčí u Trutnova
- 14:15 TJ Slavoj Skřivany Štěpán Janeček
A3A2106 28.04.2018 TJ Sokol Staré Buky Martin Pálka Pavel Vítek Vojtěch Kunčar
- 17:00 TJ Rudník Lukáš Nožka
A3A2107 28.04.2018 TJ Sokol Nemyčeves Milan Fryš Tomáš Rychtár
- 17:00 TJ Sokol Železnice Matěj Ležík
A3A2101 28.04.2018 TJ Sokol Nepolisy Jan Šotek Miroslav Hron Pavel Holbik
- 17:00 FC Mladé Buky Karel Miškař
A3A2012 28.04.2018 FK Dolní Kalná
- 17:00 SK Smiřice
A3A2103 28.04.2018 SK Miletín Miloš Hrubý Leonard Horský Antonín Vancl
- 17:00 TJ Lokomotiva HK Václav Hlavsa
A3A2104 28.04.2018 TJ Dvůr Králové B David Frič Patrik Podhajský
- 17:00 1. FK Nová Paka Petr Buchta

JAKO 1. B třída dospělých - skupina B

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3B2101 28.04.2018 TJ Baník Vamberk Tomáš Franěk Martin Škoda Milan Mazura
- 17:00 TJ Spartak Opočno Ladislav Špaček
A3B2102 28.04.2018 TJ Sokol Malšovice Zbyněk Prinz David Beránek
- 17:00 SK Třebechovice Lukáš Kubálek
A3B2104 28.04.2018 TJ Velké Poříčí Aleš Havlík David Žerovnický
- 17:00 TJ Velešov Doudleby n. O. Lukáš Linhart
A3B2105 28.04.2018 TJ Sokol Lípa n. O. Vlastislav Kiezler Filip Svoboda
- 17:00 TJ Slavoj Předměřice n. L. Miloš Hofman
A3B2107 28.04.2018 AFK Častolovice Karel Medlík Luboš Říha
- 17:00 SK Albrechtice n. O.
A3B2106 29.04.2018 SK Česká Skalice Patrik Doubic Jakub Matějka Vladan Haleš
- 17:00 SK Solnice Josef Janota

Premier Steel KP dorostu U 19

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C1B1807 27.04.2018 Hořice/Bělohrad Jan Šotek
- 17:00 Č. Kostelec/Č. Skalice
C1B1606 24.04.2018 Hořice/Bělohrad Patrik Vích
- 18:00 FC Spartak Rychnov
C1B2307 29.04.2018 FC Spartak Rychnov Filip Stieber
- 11:00 SK Solnice
C1B2301 28.04.2018 Chlumec/Lovčice Matěj Junek
- 14:45 FC Vrchlabí
C1B2303 28.04.2018 SK Týniště n.O. Jakub Jedlinský Olšina
- 14:45 FC Slavia HK
C1B2306 29.04.2018 MFK Nové Město n. M. Martin Pálka UMT Nové Město
- 10:00 Tatran Hostinné
C1B2302 29.04.2018 Hořice/Bělohrad Martin Šťastný
- 14:30 Kostelec/Častolovice
C1B2304 29.04.2018 Slovan Broumov Martin Škoda
- 14:30 FK Jaroměř
C1B2305 29.04.2018 Č. Kostelec/Č. Skalice David Žerovnický
- 14:30 No.Paka/St.Paka
C1B2308 28.04.2018 Hronov/Stárkov Michal Šedivý Stárkov
- 14:45 SK Pardubičky

AT Consult KS starších žáků U 15

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
E2A1708 25.04.2018 TJ Dvůr Králové Patrik Doubic
- 17:00 No.Paka/St.Paka
E2A2302 28.04.2018 Dobruška/Opočno František Jehlička
- 14:45 SK Třebechovice
E2A2305 28.04.2018 Slavia HK/M. Lhota Adam Trejbal
- 10:00 No.Paka/St.Paka
E2A2303 28.04.2018 Sokol Hořiněves Ondřej Smolko
- 13:00 Kostelec/Častolovice
E2A2308 28.04.2018 Vamberk/Rokytnice Ladislav Špaček Vamberk
- 14:45 Loko Borohrádek
E2A2304 28.04.2018 Velké Poříčí Lukáš Linhart
- 15:00 SK Týniště n. O.
E2A2306 29.04.2018 Roudnice/Kunčice Václav Kincl
- 14:30 TJ Dvůr Králové
E2A2307 28.04.2018 Baník Žacléř Karel Šiling
- 14:45 Tatran Hostinné
E2A2301 29.04.2018 FK Černilov David Frič
- 14:15 SK Solnice


AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace