Mašek - Špaček, Šolc, Krempa, Horák (79. Klicnar) - Veselý, Lán, Hloušek, Erber (85. Šedina) - Hutla (70. Homolka), Linhart Žižka - Kulhánek, Kočí, Krois, Ruml - Nálevka, Kramule, Palm, Pour(Tomáš) - Rubeš, Michálek (80.Hudek)

49. Linhart, 80. Homolka, 84. Lán 51., 56. Ruml, 55. Kulhánek,56. Žižka, 71. Pour, 77. Rubeš
56. Ruml

Milan Krempa, vedoucí mužstva (domácí):
Nováček z Hořic se prezentoval jako houževnatý soupeř. Na kolena ho srazila nedisciplinovanost některých hráčů při nařízeném a proměněném pokutovém kopu v 55. minutě. Od tohoto okamžiku se utkání už pouze dohrávalo.

J. Vydra - vedoucí mužstva (hosté):
Domácí byli o trochu lepší a také šťastnější. Rozhodující byla 55. minuta, podařilo se nám vyrovnat, ale gól nebyl uznán pro ofsajd a z protiútoku se kopala penalta - 2:0 a jdeme do deseti. Hráči utkání odbojovali, ale chybí nám více kvality a štěstí ve hře dopředu a naopak nás srážejí laciné chyby.