51. Martin Stránský 59. Tomáš Jiřička 41. Radek Kotyk 75. Patrik Ondráško

Richter-V.Bartoš, Tauchman, Dědek-J.Navrátil, Stránský-J.Jiřička, M.Bartoš, Najman-T.Jiřička(80.A.Kodytek), Ježek(15.V.Kodytek) Volhejn, Herman, Baše, Ondráško, Skála - Mádle, Kovačík, Kotyk, Špecián - Horváth, Těžký.

63. Dědek 67. Skála 70. Herman

Tomáš Navrátil st. (domácí):
V prvním poločase byl Baník lepším mužstvem, dvakrát nás podržel golman Richter, v závěru jsme však lajdácky nepokryli na přední tyči roh Kotyka a prohrávali jsme 1:0. Ve druhé půli jsme se zlepšili a stav se nám povedlo po brankách juniora Martina Stránského a Tomáše Jiřičky otočit. Poslední slovo měl však soupeř a zaslouženě vyrovnal. V penaltách exceloval golman Martin Richter a domácí si tak připisují bodík navíc. Z těžkým soupeřem ho určitě bereme.

Vlastimil Honek (hosté):
Tradičně poločas hrajeme dobře a máme šance, ale ztroskotali na brankáři Kalné, nejlepším na hřišti. Po změně stran to chvíli šlo a pak opět výpadek a soupeř skóre otočil. Bojovností jsme srovnali a mohli i vyhrát, ale proti byl opět gólman. Penalty jsou loterie. Nás trápí úzký kádr, chybí Janata, Vítové, Hradecký, Franze a Gajdoš. Z mladíků, kteří za poslední 2 roky končili v dorostu a měli by se zapojit, hraje pouze Horváth a Těžký, ostatní by se měli stydět, ale je to především jejich škoda.