31. Veselý, 64. Erber

Čejchan - Novák, Goll, Kudláček, Bareš - Vít, Pohl, Diviš, Chmelík (75. Kubánek) - Železov, Sedláček Mašek - Šolc, baťka, Krempa, Linhart - Hloušek, Erber (86. Derner), Špaček, Lán, Hutla (81. Klicnar), Veselý (88. Horák)

68. Vít, 70. Železov, 89. Pohl

Tomáš Hubka (domácí):
Již ve 3. minutě kopali hosté trestný kop a Čejchan musel zasahovat. Ve 13. minutě zahrozili i domácí, když Chmelíkova střela skončila na břevně. V následujících minutách začali býti hosté aktivnější a to vyústilo nejdříve ve 26. minutě ve střelu těsně vedle a ve 31. minutě už ve vedoucí branku po pěkné individuální akci a přesné střele do růžku skalické branky – 0:1. Ve 34. minutě a poté o 3 minuty později dvakrát zahrozil střelami domácí Železov, ale vždy byl hradecký brankář připraven. První šanci druhého poločasu měli domácí, jenže po Divišově centru střílel Sedláček jen těsně vedle. Poté už hru ovládlo hostující mužstvo a bylo po zbytek zápasu lepším týmem. Převaha vyústila v 58. minutě ve faul Pohla ve vlastním vápně, takže následovala penalta, kterou však hostující hráč kopl vysoko nad. Ve 64. minutě už ale hosté podruhé skórovali, když domácí trestuhodně nechali jednoho hráče odcentrovat a druhého zblízka skórovat – 0:2. Další šance hostů po zbytek zápasu už brankami neskončili a tak utkání skončilo pro domácí ještě mírnou porážkou.

Milan Krempa, ved. mužstva (hosté):
Odehráli jsme dosud nejlepší zápas, ve kterém se nám dařila kombinační hra a ve spojení s velmi dobrým pohybem jsme se často dostávali do zakončení. Litujeme pouze další nevyužité šance, včetně neproměněného pokutového kopu.