Špičák - F.Vincour (74.Pospíšil), Matějka, Prokopec (46.Stránský), Novák - Langr, Krejčí, T.Vaněk, Šorm (46.Zich) - Tlustý, Šusta (68.Valenta) Macek - Bárta, D. Škoda, Havlíček (37. Martínek), Janko (77. Trudič) - Kováčík, Hypius (59. Petrů), Vlček, D. Hlava - Liška, Koval (89. Hundák).

0 0
0 0

Martin Firbacher,trenér (domácí):
Hosté, zejména v první půli, potvrdili, že jsou na vítězné vlně a jejich hra byla opravdu kvalitní. Kdyby jsme první půli prohráli 1:3, tak by se nebylo čemu divit. Druhá půle už byla z naší strany kvalitnější a určitě nám k tomu pomohla rychle vstřelená branka. Vítězství jsme mohli několikrát pojistit, ale protože jsme šance nedali, tak hosté hrozili z každé standartní situace, až do konce zápasu. Hráčům děkuji, jejich přístup i výkon byl o dost lepší, než ve středu proti Libčanům.

Karel Havlíček,trenér (hosté):
Štěstí, které jsme si vybrali v závěrech předchozích zápasů, se k nám tentokráte obrátilo zády.Zejména v první půli jsme měli několik velkých závarů, při kterých jsme nevyužili velké šance. Celkově zápas hodnotím pozitivně. Jediné co mě zklamalo, byla naše koncovka.