FK Kopidlno
FK Dolní Kalná
1:3
( 0 : 2 )
52´Martin Valnoha 3´Tomáš Jiřička, 10´David Ježek, 93´Tomáš Hampl

Martin Brožíček - Jakub Geršl (85´Štěpán Malý), Ondra Černovský, Láďa Komárek, Vítek Dyčenko - Jan Dřímal (46´Pavel Zedek), David Machačný (80´Jarda Janáček), Vláďa Hnát, Petr Komárek (c)(46´Martin Valnoha) - Míla Havelka, Michal Poutník ... Miloš Kovář Michal Šulc - Zdeněk Tauchman (c), Jan Landyš, Michal Najman, Jakub Navrátil (79´Martin Tauchman), Tomáš Hampl, David Ježek (70´Vlastimil Bartoš), Ladislav Dědek, Tomáš Jiřička, Jaroslav Jiřička, Martin Bartoš

3´Brožíček, 45´Poutník 90´Hampl, 92´Tauchman, 93´V.Bartoš

Miloslav Havelka, trenér (domácí):
Zápas o naději jsme zpackali v 1.půli. V úvodu zadáci chybovali a brankáře nechali na holičkách. 2.gól padl po krásné střele hostí, ale opět tomu předcházel nedůraz. Poločas jsme prostě posrali. II.půli jsme oživili střídáním a postupně jsme kontrolovali hru a soupeře přehrávali. Snížení vyburcovalo tým a měli jsme navrch. Soupeři odcházely síly. Vyrovnání bylo na spadnutí, ale naše koncovka je vážně špatná. Vrcholem byl neproměněný pk v 90.min. Hra vabank přinesla Kalné 3.gól do prázdné brány.

Tomáš Navrátil st. (hosté):
Utkání jsme zahájili aktivně a dostali se rychle do dvoubrankového vedení. Třetí gól měl na noze Landyš, ale ze samostatného nájezdu trefil pouze tyč. Ale pak už to bylo trápení, zejména ve druhém poločase. Domácí byli lepší, snížili, mačkali nás, ale neprosadili se, ani v nastavení za stavu 1:2 z penalty. My utekli čtyři na nikoho a dali třetí branku. Spokojenost dnes panuje pouze s třemi body a jistou záchranou, jinak 70 minut jsme hráli prachbídně.