FK Kopidlno
Sokol Kunčice n. L.
7:0
( 4 : 0 )
20´, 41´Pavel Zedek, 22´Míla Havelka, 39´, 67´Martin Brožíček, 80´,87´Michal Poutník

Petr Brodský - Jakub Geršl (75´Vítek Dyčenko), Ondřej Černovský, Láďa Komárek, Jarda Janáček - Pavel Zedek (72´Miloš Kovář), Patrik Berounský, Vláďa Hnát, Petr Komárek (c) - Míla Havelka (46´Michal Poutník), Martin Valnoha (37´Martin Brožíček) Martin Krejčík - Aleš Chlum (46´Michal Kracík), Jiří Míč (c), Adam Kracík, Ondřej Gaszi, Marek Švec (65´Jan Stejný), Jakub Jeřábek, David Adolf, Karel Kužel, David Jeřábek, Marián Tušiak

40´Brožíček 82´D.Jeřábek

František Judl, vedoucí týmu (domácí):
Soupeř odpovídal postavení v tabulce. Zpočátku jsme nemohli prorazit obranný blok hostí,to se povedlo ve 20.min po pěkném centru, do poločasu 4:0. Druhý poločas jsme soupeře opět přitlačili a gólově se prosadili,7:0. Příjemné vítězství, ale v dané situaci nic neřeší. Musíme se připravit na novou sezónu s přáním návratu do kraje.

Jan Jelínek - trenér (hosté):
Derniéra v 1.B třídě dopadla jako celé naše jarní působení. Domácí se zaslouženě dostali do vedení - za výrazného přispění naší obrany - a ve druhém poločase navýšili skóre. Nám se nedařilo zakončení, a tak nejlepším jarním střelcem se stal obránce, který vsítil dvě vlastní branky.