( 0 : 1 )
47. a 74. Ondřej Vik, 76. Michal Šrajbr, 90. Dominik Patrný 5. Jonáš Hrušovský, 81. Matěj Jirousek, 84. Jan Hrnčíř

Jakub Škoda (46. Radek Gangur) – Dominik Patrný, Radek Chalupa, Matěj Tipelt, Josef Husák (46. Michal Šrajbr), Marek Flégl, Václav Novotný, Adam Gajdoš (46. Tomáš Pácalt), Vojtěch Bílý (46. Ondřej Vik) Jakub Kábele – Adam Zahálka, Martin Lacko, Dominik Hrnčíř, Jakub Romančák, Jan Brádler, Jaroslav Balcar, Václav Dvořák, Jonáš Hrušovský, Ondřej Toman, Tomáš Langer. Ke střídání byli připraveni: Jaroslav Jirousek, Matěj Jirousek a Jan Hrnčíř

Jan Holý, sekretář (domácí):
Náš trenér nechal v první půli zahrát hlavně mladé hráče, kteří dosud převážně střídali. Ti vyloženě nezklamali, ale do druhé půle šli hned od začátku na hřiště čtyři opory a ty výrazně přispěly k otočení výsledku. Hosté ale sympaticky bojovali až do konce a výsledek v posledních 10 minutách srovnali. Když už to vypadalo na remízu a penalty, trefil se v poslední minutě skalický "Pat" a stanovil tak konečný výsledek 4:3 pro domácí.