1:1
( 0 : 1 )
(5:3)
71. Kolovrátník Petr 35.Mikušík Jakub

Žižka - Tomáš (68. Kulhánek), Ruml, Vodnárek, Šeda - Nečesaný, Rozsévač, Palm P., Kuneš P. (82. Kuneš J.) - Pour (82. Melaga), Vávra (70. Kolovrátník). Pěnička Marek - Effenberk Jiří, Žid Lukáš , Jirásek Milan (80. Malý Vítězslav) , Gerža Lukáš, Týfa Erik, Valášek Martin (68. Majer Marcel ) , Mikušík Jakub , Krahulec Pavel (K) , Šotola Filip ( 89.Hájek Marcel ), Dědeček Roman (34.Eimann Daniel )

5. Palm P., 42. Vodnárek, 56. Pour, 60. Šeda, 88. Ruml. 26. Valášek, 51. Žid, 52. a 57. Týfa
57. Týfa Erik

Josef Vydra - vedoucí mužstva (domácí):
Zápas rozdílných poločasů mohl skončit jak výhrou hostí tak i naší a remíza byla asi zasloužená. První poločas byl z naší strany velmi špatný a proti dobře hrající Dobrušce jsme byli za stav 0:1 hodně rádi. V druhém poločase se i díky vyloučení obraz hry změnil a kromě vyrovnání jsme měli i další šance. Kdybychom však vyhráli za tři body bylo by to pro hosty hodně kruté a pro nás i nezasloužené. Dva body bereme.

M. Petřík, trenér (hosté):
Musíme být naštvaní jen sami na sebe, protože takhle nezvládnout utkání, v němž máte na výhru , to je na pár facek.... Dobrý výkon rozhodčích.