Kobos - Kováčik, Škoda, Havlíček (9. Vít), Štelzig, Bárta, Barták (51. Poláček), Srkal, Martínek, Vejman (75. Hála), Koval Tlustý - Šeda, Vodnárek, Ruml, Tomáš (84. Melaga) - Kuneš P. (76. Kolovrátník), Palm, Rozsévač, Kuneš J. - Vávra (62. Kněžourek), Pour.

90. Bárta -
- -

Josef Macek, vedoucí mužstva (domácí):
Do zápasu jsme vstoupili aktivně, kdy jsme ve 24. minutě vedli 2:0. Potom jsme polevili v koncentraci a hosté snížili na 2:1. V druhém poločase jsme si vytvořili řadu šancí, ale uklidnění přišlo až v závěru zápasu.

Josef Vydra - vedoucí mužstva (hosté):
Rozhodl důraz v zakončení - zde byli domácí lepší. Jinak jsme s vedoucím mužstvem tabulky odehráli vyrovnané utkání a domácí se o výhru strachovali až do 89. minuty. Škoda nevyužitých šancí v prvním poločase - mohlo být veseleji.