Krunčík – Hauschke, Goll, Pohl, Chmelík (46. Novák) – Blažej, Pejchal, Belák, Diviš – Železov (82. Voráček), Sedláček (65. Suchánek) Čábela - Velich, Blůažek, Černý, Loner, Jezbera (85. Šorm), Šrám, Kazda, Lánský, Rychetský, Wagenknecht

31. Belák, 75. Suchánek 73. Kazda
88. Krunčík

Tomáš Hubka (domácí):
Důležitý zápas v boji o záchranu a navíc dvou sousedů v tabulce začali aktivněji hosté a již ve 4. minutě stříleli těsně vedle.Domácí zahrozili v 7. minutě střelou Sedláčka. Poté kvalita hry trochu opadla a zápas byl plný nepřesností. Další šanci měli až ve 22. minutě domácí, když po rohu střílel z voleje Goll jen do brankáře a v 31. minutě i hosté, když jejich trestný kop skončil jen těsně nad brankou. V druhém poločase se diváci dočkali první branky, a to v 58. minutě, když Sedláčkův centr ve skluzu dopravil do branky Diviš – 1:0. V 62. minutě se ke střele dostali hosté a před prázdnou brankou odkopával Pohl. Hostům se však přece jenom podařilo vyrovnat. V 65. minutě po jednom z rychlým brejků doráželi až do prázdné branky- 1:1. Hosté po srovnávací brance ožili a byli lepším týmem. Blízko rozhodující brance však byli v 85. minutě domácí, jenže Voráček ve vyložené šanci nenahrál zcela osamocenému Divišovi a sám zakončil nepřesně. A tak v 88. minutě přišel trest, kterému však mohli domácí také předejít. Hauschkemu totiž unikl hostující útočník, domácí obránce ho však nepochopitelně i za cenu faulu nezastavil a tak před brankou přišel až faul brankáře Krunčíka, který viděl červenou kartu a hosté se z penalty ujali vedení – 1:2. V hektickém závěru však nebyl s brankami konce, protože v poslední minutě byl ve vápně hostí faulován Pohl a Diviš z pokutového kopu srovnal na konečných 2:2. Utkání tedy skončilo remízou, což však pro domácí znamená spíše ztrátu dvou důležitých bodů a pro příští utkání určitě i jednoho z nejlepších hráčů jara brankáře Krunčíka.

Lukáš Čížek-trenér (hosté):
Náš výkon v tomto utkání nebyl ideální.Chyběl nám pohyb,vázla kombinace.Jakoby na hráčích ležela důležitost utkání.I přesto jsme dokázali ve druhé půli otočit výsledek a v 89. minutě šli do vedení z pokutového kopu.Bohužel v nastaveném čase rozhodčí odpískal pokutový kop i pro domácí a my přišli o velmi důležité tři body.Po tomto momentu vzplály emoce v hledišti i na hřišti a to vše se přeneslo i do kabin.Nemůžu na 60 metrů říci,zda penalta byla či nikoliv,každopádně kluci cítili velikou křivdu.I takové momenty fotbal přináší.Zápas to byl herně remízový,ale vždy mrzí přijít o výhru v takovém čase a sporným způsobem.Už ted se,ale musíme dívat dopředu,konec soutěže bude velmi dramatický a každý bod důležitý