28.+ 47. Veverka, 53.Klement, 78.Dostál 62. Holub, 89. Ponikelský

Dvořák - Bořke, Klement, Hrůša, Dušek - Fidra (64.Štěpánek J.), Lesák, Franc, Tomášek (46.Nun) - Dostál (86.Beran), Veverka (91.Mikolanda) Klofanda - Ponikelský, Svoboda, Hrobský, Hořínek - Horák, Ruprich, Michálek, Kučera (12.Rejchrt, 68.Strakatý) - Škoda, Holub

25. Dušek 49. Ruprich, 61.Michálek,69.Svoboda, 72.Strakatý, 81.Hořínek

Karel Vítek, trenér (domácí):
Bylo vidět, že po vítězství v Trutnově byla Jaroměř velmi sebevědomá a prvních 20 – 25 minut nás kombinačně přehrávala. Naštěstí si nevytvořila žádnou gólovou příležitost a naopak my z druhé vážnější šance skórovali. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a v brzkém sledu vsítili další dvě branky. Přesto ani za tohoto stavu to soupeř nevzdal a sympaticky se snažil nepříznivý výsledek zkorigovat. To se mu po našich chybách v obranné činnosti nakonec i podařilo. Naše vítězství je zasloužené, přesto si soupeř zaslouží pochvalu, neboť přijel hrát kombinační fotbal s otevřeným hledím. Myslím, že to byl jeden z nejlepších jarních soupeřů, který prokázal svoji kvalitu. V porovnání s podzimním vzájemným utkáním, kdy nás Jaroměř porazila tříbrankovým rozdílem, dnes hosté zahráli rozhodně lépe.

Vlastimil Horák, trenér (hosté):
V utkání jsme podali nedůrazný výkon s velkou řadou nepřesností a nevynucených chyb. O osudu utkání rozhodl náš nevydařený vstup do 2. poločasu, kdy jsme po chybě v rozehrávce a nedůrazném bránění standartní situace obdrželi dvě laciné branky. Za stavu 0:3 jsme se nedokázali již zkoncentrovat a svoji hru zlepšit a utkání přivést do dramatičtějšího závěru.