13.Klouda,29.Kučera,47.Bína,65.Klouda 80.Vávra

Tošovský-Kučera, Černý, Homoláč, Klouda, Friedl, Bína(61.Pospíšil)Sýkora, Jukl(77.Schejbal D.) Ujec(77.Pavlíček) Jedlička Žižka - Tomáš, Rubeš, Kočí, Kulhánek (60. Michálek D.) - Šedivý, Krois (65. Vávra), Lacina, Nečesaný (75. Hudek) -Palm, Kramule(55.Skalský)

89.Pavlíček 13.Kočí,16.Krois

Miloš Koblížek - trenér (domácí):
V domácí premiéře jsme chtěli potvrdit tři cenné body z Olympie. V cestě nám stál tým, který nás téměř vždy potrápil a tak jsme nastupovali s touhou zápas ovládnout. Myslím, že se nám toto předsevzetí podařilo stoprocentně. Na těžkém terénu snesla naše hra do 65. minuty přísnější měřítko. Od stavu 4:0 vklouzla na hřiště z naší strany liknavost a až moc velká pohoda. Přesto považuji naše vítězství za zasloužené. V sobotu přijede Trutnov, těšíme se a tento zápas si chceme užít a favorita pozlobit.

J. Vydra - vedoucí mužstva (hosté):
Domácí byli lepší a hlavně v prvním poločase nás téměř nepustili na vlastní půlku. Nás opět sráželo množství chyb a také první gól, který odmával pomezní Nývlt. V druhém poločase domácí pod dojmem vysokého vedení polevili, ale ze čtyř vyložených šancí jsme proměníli pouze jednu a tak je výsledek takový jaký je. Vítězství Libčan je však naprosto zasloužené.