FC Spartak Rychnov
SK Týniště n.O.
2:1
( 1 : 0 )
30' vlastní, 70' Zajíček Roman; 89' p.k. Vydarený Jiří;

Vrána Jan, Pups Miroslav, Brandejs Lukáš, Volný Lukáš, Lochman Petr, (48' Trejtnar Dominik), Pohl Stanislav, Valášek Martin, Bárnet Michal K, Vala Tadeáš, Zajíček Roman, (76' Kočnar Aleš), Počtýnský Jiří , Marčišin Marcel, Huňák Jan, (48' Voda Tomáš), Plašil Jan K, Odehnal Jan, Špaček Petr, Voženílek Vlastimil, Horák Martin, (33' Winkler Marek), Novák Martin, Slezák Lukáš, Vydarený Jiří, Hrubý Jan,

91' Brandejs Lukáš 17' Huňák Jan; 54' Odehnal Jan; 57' Plašil Jan K;
0 0

Martin Kameník, trenér (domácí):
Typické derby s bojovností a nepřesností. Ujali jsme se vedení po dlouhem auta a teči hostů, se štěstím ale to je v takových zápasech potřeba. Týniště muselo přidat, měli sice optickou převahu ale bez koncovky. Po jednom z brejků jsme zvýšili Zajíčkem na 2:0 a bylo hotovo. Hosté 3 min. před koncem z penalty už jen korigovali.

Asistent Vladimír Pacholík (hosté):
Na derby ve kterém po delší době nešlo o sestup ani jednomu z obou mužstev jsme se těšili a připravovali se s vírou že bychom si mohli zahrát dobrý fotbal. ve 30 Minutě se od nás odvrátilo štěstí po dlouhém autu jsme si ztečovali míč do branky poté jsme museli kvůli zranění dvou hráčů vystřídat takže se obracelo vše proti nám. Měli jsme více ze hry ve druhém poločase se prakticky hra odvíjela na půlce domácích. Nedařilo se nám však v koncovce a soupeř nám z ojedinělého brejku zvýšil na 2:0 to tak ve fotbale bývá. Spoustu našich útočných akcí brzdil hlavní rozhodčí. Včetně dvou neodpískaných pokutových kopů