2., 11. a 53. Diviš, 49. Novák 28. z pen. a 33. Hruška, 52. vlastní, 78. a 82. Vlkanova, 83. Musil, 86. Kopřiva

Krunčík - Chmelík, Pohl, Vít, Blažej - Voráček, Pejchal, Belák, Suchánek (46. Novák, 79. Frinta) - Železov, Diviš Jaška - Holubec, Prokopec (58. Matějka), Vlkanova, Michek, Chromek, Hruška (88. Šimerda), Kopřiva, Trnka (69. Musil), Vjechoda (84. Pleger), Pluhovský

37. Blažej, 55. Vít, 62. Belák

Tomáš Hubka (domácí):
Za podzimního počasí měli parádní vstup do utkání domácí, když již v 2. minutě po chybě obrany skóroval Diviš - 1:0 a tentýž hráč v 11. minutě po přihrávce Železova zvýšil na 2:0. Poté však domácí "usnuli na vavřínech" a hosté začali býti lepším týmem. V 22. minutě sice ještě spálili velkou šanci, ale v 27. minutě už po ruce ve vápně z penalty snížili na 2:1 a v 33. minutě po Pejchalově chybě srovnali - 2:2. Do konce poločasu měli ještě oba týmy po jedné šanci. Druhý poločas začali opět lépe domácí a v 49. minutě se ve vápně uvolnil Diviš, nahrál Novákovi a ten se nemýlil - 3:2. Hosté však opět srovnali, tentokrát po rohovém kopu hlavičkou - 3:3. Domácí však šli znovu do vedení. když v 53. minutě Diviš krásně technicky obstřelil brankáře - 4:3. Bohužel pro domácí přišel v 59. minutě trestný kop a vlastní gól na 4:4. V 65. minutě střílený centr hostí Krunčík vyrazil a dorážka hradeckých mířila do tyče. V 69. minutě Diviš těsně minul branku. Rozhodující chvíle utkání přišla v 78. minutě, když chyboval Pohl a hosté šli do vedení - 4:5. Skaličtí se z této rány již nevzpamatovali a nechali si ještě vstřelit 2 branky.