54. a 60. z penalty Dostál 12., 72. a 90. Kamitz, 16., 43. a 45. Čech

Pišta - Dušek, Klement (46.Lesák), Hrůša, Bořke - Fidra, Franc (80.Štěpánek R.), Dostál, Hamák - Veverka, Nun (72.Tomášek) Šťastný - Kejzlar (82. Trnovský), Kozák, Křižovič, Tobiaš - Vilám (88. Hejna), Makovský, Kovář (72. Bönisch), Houbec - Kamitz, Čech (74. Z. Doubic)

34. Klement, 46. Nun, 55. Dušek, 69. Dostál 36. Kejzlar, 55. Vilám, 69. Kovář
0 0

Karel Vítek, trenér (domácí):
Hostům patřil úvod zápasu a zaslouženě se ujali vedení. Poté se hra vyrovnala a opticky jsme měli i mírně navrch. Pro další vývoj utkání byla důležitá 15´, kdy našeho hráče v šanci zastavil praporkem AR2 a ihned z protiútoku naopak AR1 nesignalizoval stejně hraniční postavení mimo hru. Místo remízového stavu jsme tedy prohrávali o 2 branky, v 37´jsme se dožadovali pokutového kopu, avšak i hlavní arbitr situaci viděl jinak. Nezvládli jsme pak závěrečnou tříminutovku první půle a soupeř odskočil na hrozivých 0:4. V úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky se nám podařilo zkorigovat na 2:4 a o příznivější výsledek jsme bojovali až do konce. Především v 2.poločase se hrál oboustranně útočný a atraktivní fotbal, se kterým diváci byli spokojeni. Přestože Trutnov zvítězil zaslouženě a prokázal svou kvalitu, tak jediné co těší, že alespoň v některých fázích utkání jsme dokázali favorita soutěže potrápit.

Trenér MFK Trutnov Miloš Dvořák (hosté):
Do Kratonoh jsme přijeli s respektem, jelikož se domácím v jarní sezóně daří. Vycházeli jsme ze zajištěné obrany se snahou chodit do rychlých protiútoků. To se nám po celý zápas dařilo a po pěkných kombinacích jsme, myslím, zaslouženě zvítězili. Musím poznamenat, že mě domácí velmi překvapili, byli hodně fotbaloví a o proti podzimu se výrazně herně a organizací hry posunuli.