Mašek - Baťka, Krempa, Lán, Špaček - Veselý D., Erber, Hloušek, Hutla (74. Mottl) - Homolka (81. Jaroš), Linhart Tošovský - Kučera, Sýkora, Homoláč, Kocián - Friedl (74. Novotný), Černý, Ujec, Klouda - Jukl, Řehounek (90. Schejbal)

42. Hutla, 64. Linhart, 85. Veselý 57. Kučera
34. Krempa 51. Černý

Milan Krempa, vedoucí mužstva (domácí):
Opět jsme doplatili na žalostnou koncovku. S herním projevem můžeme být spokojeni, ale pokud nebudeme úspěšní v zakončení, nebudou ani body. Zápas se nepovedl hlavnímu rozhodčímu, který ani nevěděl, kdo mu běhá po hřišti.

Miloš Koblížek, trenér SK Libčany (hosté):
Na dobře připraveném hřišti obě mužstva hrála ze zajištěných obran s cílem neudělat zbytečnou chybu. V závěru prvního poločasu byl Klouda faulován ve vyložené pozici, domácí hráč byl vyloučen a z následného trestného kopu nás poslal Friedl do vedení. Druhý poločas jsme chtěli mít pod kontrolou, ovšem naše plány naboural Černý, který byl vyloučen. Od této chvíle měla Slavia optickou převahu, my jsme dobře bránili a podnikali rychlé protiútoky. V 61. minutě Ujec obešel dva protihráče a zvýšil na 2:0. Domáci korigovali v 87. minutě z pokutového kopu. Do rámce utkání zapadla i trojice rozhodčích v čele s hlavním Stiebrem.