Tošovský- Kocián, Kučera, Novotný E.(70.Řehounek)Homoláč, Klouda, Friedl(89.Pospíšil)Jukl, Sýkora, Ujec, Jelínek Dvořák- Bořke, Klement, Franc, Dušek, Nun(74.Štěpánek) Dostál, Hamák(89.Mikolanda), Veverka, Fidra, Lesák

28.Kocián, 35.Sýkora, 40.Novotný E. 44.Dostál, 78.Fidra, 84.Štěpánek
73.Homoláč

Miloš Koblížek, trenér domácích (domácí):
Věděli jsme, že Krátonohy hrají účelný fotbal s dobrým přechodem do útoku. Agilní Hamák nás dvakrát varoval a potřetí již uhodilo 0:1. Tak skončil i poločas. Druhé dějství začali aktivněji opět hosté. Postupem času se dostáváme do hry a v rozmezí od 50. do 70. minuty udáváme tempo hry, bohužel bez vstřelené branky. Z nenápadné akce hostí přišel trest prohráváme 0:2. Kučera snížil z penalty, ale hosté v 92. minutě dali na 1:3. Náš soupeř hrál velmi dobře a jsem rád, že soutěž zachránil. Nedá mi, abych se tentokrát nepozastavil nad nominací rozhodčích. Pomezní Krotil a Vlachýnský odvedli slušný výkon, to se ovšem nedá říci o hlavním panu Krutském, který svoji roli na hřišti nezvládal, což vyvrcholilo nesmyslným vyloučením našeho Homoláče. Myslím, že na derby by měl přijet ostřílenější arbitr.

Karel Vítek, trenér hostů (hosté):
Potvrdili jsme jarní vzestup formy a v Libčanech zvítězili zcela zaslouženě. Kohoutům jsme mohli vstřelit 8 - 9 branek, pokud bychom byli více produktivní. Krom 3 branek jsme ještě 2x trefili brankovou konstrukci a jen útočník Nun měl sám 3 další šance. Domácí zahrozili jen brejkem hned v 1.´ a pak už jsme je dobře organizovanou hrou k ničemu nepustili. Naopak jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, neboť obranná hra domácím vůbec nefungovala. V 18´jsme vstřelili 1.branku až ze čtvrté příležitosti a do poločasu jsme si vytvořili ještě další 2. V úvodní pětiminutovce druhé půle jsme trefili břevno a zahodili další tutovku. Pak se teprve domácí nadechli a získali na 20´ územní převahu, avšak bez výraznějších gólových situací. Dobře jsme bránili a podnikali rychlé brejky. Po jednom takovém byl po hrubém faulu vyloučen domácí stoper a tak domácí na zvrat v deseti již neměli. Škoda, že na webu KFS ani TVCOMu nefunguje videozáznam z utkání, sami bychom rádi zhlédli některé důležité pasáže z derby. Jinak poklona domácím pořadatelům za výborně připravenou hrací plochu za deštivých klimatických podmínek.