52.Rychecký, 57.Jezbera P., 61.Šrám 51., 66.Veverka, 70.Nun

Čábela - Wagenknecht, Velich, Kazda, Hartl (78.Dytrych) - Šorm (65.Blažek T.), Loner, Lánský, Šrám - Rychecký, Černý K. (57.Jezbera P.) Dvořák - Hamák, Hrůša, Klement, Dušek - Nun, Dostál, Mikolanda, Veverka - Fidra, Lesák

24.Hartl, 39.Šorm 85.Hrůša

Bohumil Šrám, člen výboru (domácí):
Zápas měl všechny prvky již rozhodnuté tabulky krajského přeboru. Diváci viděli bezstarostný zápas a pěkných šest branek.

Komentář (hosté):
Na to jaké bylo úmorné vedro se hrálo utkání slušné fotbalové úrovně, v němž oba týmy prokázali svou herní kvalitu. V první poločase obě mužstva zodpovědně bránila, přesto hosté 2 a domácí 1 stoprocentní šanci zahodili. I přes 6 vstřelených branek byl druhý poločas festivalem neproměněných šancí z obou stran, především z té naší, a vývoj skóre byl jako no houpačce. Nejprve jsme vedli, za minutu bylo srovnáno a za dalších 7 minut jsme 3:1 prohrávali. Naši hráči se však nevzdali a zaslouženě vyrovnali, nakonec jsme mohli i vyhrát. Hráčům i realizačnímu týmu patří poděkování za jarní část sezóny.