Sedláček Tomáš
Škoda Jakub

58. Gajdoš Petr

Jiří Blecha, trenér (domácí):
Po výborném začátku a vedení 3:0 (2x Dušánek, Jareš) jsme před poločasem dovolili vlastními chybami hostům snížit během minuty na 3:2 (2x Smrček) . Naštěstí po zahájení druhého poločasu jsme Jarešem vstřelili čtvrtou branku. Bohužel z řady šancí (Jareš, Papík, Pavel Soukup, Dušánek) jsme pojistku nepřidali, naopak hosté parádní střelou Muchy závěr zdramatizovali, ale my si vítězství pohlídali. Dík za celou sezónu patří nejen všem hráčům, ale i věrným divákům, kteří nás i venku povzbuzovali.

Patrik Urban člen výboru (hosté):
V horkém dni jsme zajížděli do Malšovic, kde jsme bohužel prohráli.Jeden gól z trestňáku a dvě další chyby poslaly domácí do vedení, které jsme před koncem poločasu stáhli.Druhý poločas se hrál na obě branky, ale skóre se nám otočit nepovedlo.Velkou zásluhu na tom má i jednostranný výkon rozhodčích, kdy v druhém poločase neodpískali dvě jasné penalty.Bohužel jsme přišli do B třídy v době, kdy padá extrémně velký počet týmů a i přesto, že jsme se fotbalově neztratili, budeme se muset rozloučit.