29.,30. a 89.Novotný,12.Fohl 70. Vencl,80.Foff 32.a 37.Hlávko 2

Bárta-Tölg,Rataj,Sklenář,Kovář-Foff,Vencl,Bočkaj(74.Klazar),Hustý-Novotný,Fohl Škoda J.-Junek,Darebník(60.Pokorný),Mašek,Šanovec(60.Škoda M.)-Králíček,Hlávko,Klikar,Hánl-Lelek,Zákravský

86.Lelek

Bárta,trenér (domácí):
Soupeř se prezentoval dobrou hrou na rychlé protiútoky.My jsme za stavu 3:0 podlehli sebeuspokojení a dovolili svým nedůrazem dostat hosty do hry. Ve druhé půli jsme soupeři opět odskočili ve skóre a dovedli jsme zápas do vítězného konce. Pozitivní na utkání byl fakt, že jsme v každém poločase dokázali vstřelit tři branky.