( 1 : 0 )

Škoda - Šanovec, Junek, Zákravský, Lukášek, Lelek, Borůvka, Hánl, Klikar, Králíček, Hlávko Střídali: Hanzl, Cohorna.

Komentář (domácí):

Komentář (hosté):
Do Vysokého Mýta jsme přijeli s jasným cílem a to neprohrát vyšším rozdílem a zkusit jak se říká uhrát s druhým celkem tabulky dobrý výsledek a urvat bodík za remízu. Začátek utkání se nám nepovedl a již ve třetí minutě jsme prohrávali 1:0. V následujících deseti minutách nás soupeř přehrával, ale z vypracovaných šancí nedokázal překonat našeho brankaře. Postupem času jsme hru zcela vyrovnali a od 20 do 40 minuty jsme na hřišti byli lepším týmem. K pohledné dvacetiminutovce tomu chybělo jen trošku a mohli jsme klidně zápas otočit a vstřelit více branek, ale naše (velké šance) zůstali nevyužity. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasným cílem a to nedostat další branku a z nějakého protiútoku soupeře zaskočit a vstřelit vyrovnávající branku. Vstup do druhého poločasu se nám opět nevydařil a domácí tým nás zatlačil do hluboké defenzivy a jen svoji nemohoucností proměnit stoprocentní šance jsme zůstávali ve hře o dobrý výsledek. Jenže velmi kvalitní výkon z prvního poločasu jsme ve druhé půli nezopakovali a tak přišli chyby a z toho pramenili i dvě další branky v rozmezí 15 minut, a jak se říká bylo po zápase.Konec zápasu se dohrál v režii domácího týmu a proto si po zásluze připsali tři body za vítězství. Kluky ale musím pochválit za velmi dobrý výkon v prvním poločase. Ve druhém poločase kluci zápas odmakali, ale herně jsme nenavázali na první poločas a tak výsledek pro domácí je zcela zasloužený. Petr Junek - MFK