51. Labík Jan
64. Kuneš Pavel
90. Pour Dominik

Martin Firbacher, předseda (domácí):
Již po několikáté jsme odehráli špatný první poločas. Velmi lacině a zbytečně jsme inkasovali a byli jsme moc rádi zato, že Pavel Pilař z trestného kopu vyrovnal. Po přestávce jsme hru zjednodušili, dostali se do tlaku, ale z vytvořených šancí jsme nic nedali. A tak bylo štěstí, že chvíli před koncem nastřelil Pečenka z přímáku jen břevno. Po delší době jsme nezvládli ani penalty. Máme hodně o čem přemýšlet.

Josef Vydra - vedoucí mužstva (hosté):
Po dvou nepodařených zápasech jsme podali diametrálně jiný výkon. V prvním poločase jsme byli jasně lepší, ale potrestali jen chybu domácího brankáře. Místo abychom z mnoha šancí navýšili vedení, domácí z trestného kopu vyrovnali na 1:1. V druhém poločase se i díky střídaní a posílení domácí výrazně zlepšili, ale šance byly na obou stranách a tak je remíza spravedlivá. V penaltách se blýskl brankář Tomášek a naši bezchybní střelci. Za dva body jsme rádi.