55. Kodytek Vít
87. Navrátil Jakub
38. Janouch Ondřej

Tomáš Navrátil, trenér (domácí):
Pod Kaštany zavítal velmi kvalitní soupeř, se kterým se nám dlouhodobě nedaří. Tentokrát jsme ale na terénu hraničícím s regulérností body doslova urvali. Byli jsme produktivní, ze čtyř šancí vstřelili tři branky, do hry dali srdíčko a v brance měli vynikajícího Vildu Ulrycha. Po vyrovnném 1.poločase nás v tom druhém soupeř mačkal, byl nebezpečný zejména ze standartních situací, ale ustáli jsme to a důležité body tak zůstaly doma. Za celý podzim hráčům a fanouškům děkuji.

V. Horák (hosté):
Utkání na velmi těžkém terénu nemělo s fotbalem moc společného. Třicet minut jsme domácí jasně přehrávali avšak místo abychom vstřelili branku tak ji po zbytečné ztrátě před vlastním velkým vápnem obdržíme. Na konci poločasu nás domácí přehrávali to jsme ustáli. Hned ve 47. min. branka na 2:0, my jsme snížili, ale další chyba obrany dovolila domácím vstřelit branku na 3:1 která vše rozhodla. Utkání bylo o vůli a tu měli domácí větší než my a mají body ke kterým jim gratuluji.