( 2 : 2 )
Švarc 2 Hubený F. Kupka, T. Tulej, R. Práza

Šafránek - Dušák, Maňák, Hubený, Strnad - Matouš, Hanuš J., Špás, Houdek - Švarc, Hanuš V. Střídali: Novotný, Doležal, Firbacher a Suchánek Holčík – L. Tulej, T. Tulej, Zamastil, Lhotský – Hable, Mádr – Tuček, Matishynets, Kupka – Práza Střídal: Valášek

Komentář (domácí):
V pořadí již 20. kole jsme přivítali soupeře z Nového Města n. M. Loňský vzájemný zápas v nás budil optimismus, vynucené změny v sestavě už tolik ne (bratři Bohatí - reprezentace Bukovky, F. Dašek - reprezentace Kosiček, Vidner - Budapešt a Šafránek jen do branky). Zápas určitě nezačal podle našich představ a po chybě obránce dostáváme hned z prvního útoku na 0:1 (další z opravdu rekordně rychlých gólů po rozehrání). Neskládáme zbraně a postupně otáčíme vývoj utkání brankami Dana Švarce (7. min. samostatná akce až do brány, 11. min. po přehození brankáře - oba góly po přihrávkách Dominika Houdka). Hosté, ale zdaleka neskládají zbraně a stačí ještě do poločasu vyrovnat po zbytečném trestném kopu z uctivé vzdálenosti - 30m (míč propadl našemu brankaři přes rukavice do sítě). Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně a jsme za to potrestání. Po šancích hostů přichází gól a ti se ujímají vedení na 3:2 a mají ještě další šance. Naštěstí neproměňují. Pak měníme brankaře (Houdek - brána a Šafránek do pole) a snažíme se zvrat. Hosté brání velmi solidně a nás spasí až v 66 min. David Hubený, který zakončuje velmi dobrou ranou z cca 25 m a střílí branku. Do konce utkání je to již vše a utkání končí pro nás vydřenou a zaslouženou remízou.