( 4 : 0 )
Švarc 2x, Šafránek 2x, Bohatý D.

Vidner - Bohatý D., Dašek F., Dušák, Vávra - Strnad, Hubený, Maňák, Šafránek - Švarc, Bohatý P. - Petrovický, Houdek

Josef Strnad - vedoucí mužstva (domácí):
V 25. kole jsme přivítali mužštvo z Nového Hradce. Náš tým tentokrát mohl nastoupit v nejsilnější sestavě (chyběli akorát bři Hanušové). Na malém klamošském hřišti se od začátku hrála svižná kopaná, když zpočátku byli nebezpečnější hosté. Své dvě šance ale neproměnili a naši žáci kombinační hrou začali získávat navrh. V 10. min. se poprvé prosazuje po samostatné akci Dan Švarc, kdy utekl po straně a prostřelil gólmana hosti. V 18. min. dává na 2:0 po centru Dana Švarce hlavou Dominik Bohatý. V 28. min. zvyšuje střelou z hranice vápna výborně hrající Dan Šafránek na 3:0. Poločasové skóre uzavírá na 4:0 opět Dan Šafránek hlavou po centru Dana Švarce. V druhém poločase hosté snižují po nedorozumění naší obrany na 4:1. Po střele Dana Šafránka do tyče doráží Dan Švarc a mění skóre na 5:1. Hosté opět snižují po chybičce našeho gólmana na 5:2. Tímto končí utkání, které jsme ubojovali do vítězného konce. Hosté se představili jako sympatický a bojovný souper. Jejich čas příjde (drtivá většina jeho hráčů byl ročník 1999). Děkujeme hráčům za výkon a činovníkům klamošského fotbalu za přípravu hřiště.