17.Ridl, 67.Franta

Lhotka, Bryknar, Kunc, Kopecký, Fridrich, Štěpán, Ridl, Vírava, Landa, Franta, Bartoš, Pitra, Bitarovec, Kremeník, Rychtecký, Bena. Vidner, Bohatý D., Strnad, Maňák, Švarc, Dašek, Bohatý B., Hubený, Šafránek, Dušák, Houdek, Petrovický

49. Dašek

J. Landa, vedoucí týmu (domácí):
Díky dobře připravenému soupeři se nám nedařila naše tradiční kombinační hra. I proto jsme se složitě dostávali do gólových šancí, kterých jsme si vypracovali poměrně dost, ale bez přesného zakončení. Nakonec kluci zápas zvládli a zaslouženě zvítězili.

Strnad Josef vedoucí mužstva (hosté):
Tentokrát jsme začínali sháněním dresů, které jsme zapoměli doma (Šafránek). Tuto drobnost jsme dispomaticky vyřešili, za což děkujeme našim hostitelům a utkání mohlo začít. Nám tentokrát chyběli jen bratři Hanušové. Utkání začalo snahou domácích o nátlakovou hru s centrovanými míči ze stran. My jsme odpovídali bojovnosti a rychlými protiútoky. Velkou čarou přes rozpočet pro nás byly zdravotní problémi Dana Švarce (záda). Přesto ho ostatní zdatně zastoupili. Bohužel první gól dostáváme po pěkném centru ze strany prakticky od nejmenšího hráče Třebše, který byl nedůsledně bráněn. Naši největší šanci prvního poločasu měl David Hubený, který sám postupoval na brankaře, ale prostřelit se mu ho nepodařilo. Konec prvního poločasu s výborným fotbalem a vedením 1:0 pro domácí. Od začátku druhého poločasu se domáci snažili rozhodnout, ale naši hráči hru postupně vyrovnali a domácím zle zatápěli. Přesto domácí byli z jednodnoho rychlého protiútoku opět po centru úspěšní. Naši se v šancích (Hubený, Bohatý P. a Šafránek) bohužel neprosadili. Konec výborného fotbalu, který obě mužstva předváděla v druhém poločase končí staven 2:0 pro domácí. Výborný výkon našich žáků tentokrát na body nestačil, ale s výkonem a přístupem hráčů k utkání musíme být nadmíru spokojeni.