Schejbal Michal
Brouček Ondřej

46. Bouček Josef

Strakatý Martin - vedoucí týmu (domácí):
Bohužel tento zápas jsme si prohráli jednoznačně samy. Diky výbornému pohybu jsme hosté během prvních 15 minut nepustili za půlku a jen diky naší nemohoutnosti jsme vedli jen o jednu branku. Poté z první šance jsme inkasovali ale přesto do šatny jsme šli s vedením. Bohužel začátek druhé půle jsme vůbec nezastihli a hosté zapqs otočili. Ke konci jsme ještě se snažili o srovnání ale uz bohužel neby čas. Vstřelit doma 3 branky a stejně prohrát je k zamyšlení.

Horký David, vedoucí mužstva ČM (hosté):
V úvodu zápasu si naši hráči prohlíželi nové bílé stulpny z Decathlonu a jen díky špatné mušce domácích byl stav jenom 1:0. Do šaten šli spokojenější o jeden gól Předměřice. Začátek druhého poločasu jsme ale zachytili na výbornou a výsledek otočili. Pak jsme přidali na 2:4, ale místo abychom zápas definitivně rozhodli, tak Předměřice sehráli kombinaci na jeden dotek a snížili na 3:4. Závěr jsme pak se štěstím přestáli. Ubojované vítězství! Pochvala pro dvojici rozhodčích a klubového rozhodčího.