|
SK Dobruška
|
vs.
|
FK Vysoká n.L.
|
|
17. Gazdík Martin
34. Dvořák Josef (Pokutový kop) 40. Štětina Tomáš |
32. Bělka Vojtěch
(Pokutový kop) 27. Ujec Ondřej 89. Ujec Ondřej |
|
|
|
52. Krahulec Pavel 85. Bohuňovský Benjamin |
|
78. Březina Tomáš |
|
|
|
| Spravedlivá remíza po základním čase.Dnes to bylo maximum, co jsme z toho díky sestavě mohli vytěžit. Soupeř nás ve druhém poločase přehrával a zaslouženě, pro nás smutně, v poslední minutě vyrovnal. Jsem rád za zvládnuté penalty a bod navíc. Akce Pavla Krahulce a Tomáše Štětiny na konci první půle byla fotbalová lahůdka. |
| Zápas dvou rozdílných poločasů. První trochu divočina, kdy se obě mužstva přetahovala o vedení. Z naší strany to nebylo moc dobrý. V druhé půlce jsme domácí přehrávali,jenom ten gól nepřicházel. Podařilo se to až v úplném závěru a myslím, že za výkon ve druhém poločase zaslouženě. Penaltový rozstřel zvládli lépe domácí, tak si odvážíme bod. |