71. Veselý Dominik
87. Rücker Miroslav
89. Matějka Jiří

Václav Brůžek, předseda (domácí):
Do zápasu jsme vstoupili špatně. Vedení hostů odmítl skvělým zákrokem Syrový. Po 20 minutách jsme vyrovnali hru, ale po naší chybě jsme inkasovali. V závěru poločasu jsme mohli vyrovnat, ale na gól se neuvěřitelně nadřeme. Druhý poločas se hrál v naší režii, ale na víc než vyrovnání jsme nedosáhli. V penaltách nám tentokrát štěstí nepřálo.

Petr Beneš, trenér (hosté):
Do Rychnova jsme měli jet dominantní a s touhou domácí přehrát. Vzhledem k zdravotnímu a početnímu stavu, v jakém jsme na zápas cestovali, považuji vítězství na PK za velký zisk. V 15. jsme mohli 2:0 vést, šance jsme neproměnili a pak to byl boj. Oceňuji charakter hráčů a soupeře, který nasadil velmi mladé mužstvo. Mají můj obdiv a myslím, že časem půjdou hodně nahoru. Na penalty jsme vyměnili gólmany, Tonda chytal famózně, ale mladý Pajas byl skvělý a díky němu a střelcům máme bod navíc!