76. Jisl Lukáš
31. Jiřička Pavel
83. Čeřovský David

Václav Horák (domácí):
Náš nepovedený začátek utkání kdy hosté po dvou rychlých útocích vedli 2:0. V prvním poločase byli hosté hodně nebezpeční a nás do vyložených šancí nepouštěli. Nakonec se nám podařilo snížit do přestávky a po přestávce jsme již zcela ovládli hru. Dlouho se nám však nedařilo srovnat stav. A když se podařilo tak do konce nezbývalo moc času na otočení výsledku. Nakonec bereme dva body, což musíme brát po tak strašném začátku.

Petr Beneš, trenér (hosté):
Věřil jsem, že odehrajeme kvalitní utkání a budeme bodovat. Do 44. jsme hráli dle představ, soupeře jsme nepustili do žádné šance a sami udeřili po krásně sehraných akcích. Utkání se zlomilo ve 45., kdy jsme nezvládli akci domácích a inkasovali gól do šatny. Domácí to nakoplo, naše lehkost z 1. půle byla pryč, báli jsme se hrát. To ještě znásobilo střídání našeho stopera. Jen jsme doufali v brzký konec utkání. Domácí nakonec vyrovnali. V PK rozhodly naše 2 tyče. Bod tedy musíme brát!!