81. Minich Zdeněk
55. Zlámal Vít
81. Prokůpek Jan

Kraus Antonín vedoucí mužstva (domácí):
Zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme na začátku neproměnili stoprocentní šanci a z proti útoku inkasovali. Od té doby byli hosté v pohodě a trestali všechny naše chyby. Po důrazné poločasové domluvě šli naši hráči na hřiště se snahou vyhnout se debaklu a něco s výsledkem udělat. Ale netrvalo to dlouho, přišla další hrubka a na tabuli svítilo potupné bůro. Až potom jsme zlepšili pohyb a důraz. Výsledkem bylo alespoň zkorigování výsledku.

Jiří Rejl, trenér (hosté):
Šlágr I. B třídy jsme vyhráli především díky lepší produktivitě. Utkání výrazně ovlivnila 7. minuta, kdy domácí nejprve po naší hrubce neproměnili tutovku a my hned z protiútoku skórovali. V dalším průběhu první půle jsme dali gól snad z každé šance. Ve druhé půli jsme rychle zvýšili na 5:0 a vypadalo to, že si v pohodě dokráčíme pro jasné vítězství. Poté jsme však nepochopitelně přestali hrát svůj fotbal, domácí to nevzdali a málem se dostali na dostřel.