78. Řeháček Jaroslav
84. Kubíček Lukáš
82. Hampl Tomáš

Petr Beneš, trenér (domácí):
Vítězství za 3 body je super a vzhledem k vývoji tabulky určitě důležité. V naší hře přesto vidím nedostatky a velmi nepovedených prvních 15-20 minut by v lepším rozpoložení hrající soupeř dokázal tvrdé potrestat. Nicméně vyhráli jsme, dali 5 branek, takže můžeme slavit a v klidu se připravit na další mač, derby v Kopidlně. Mám radost, kdo všechno se do hry na derby hlásí a ve formě hrající Kopidlno má motivaci sestřelit. Myslím, že nás čeká vzrušující utkání,na které zvu fanoušky z Jičína.

Tomáš Navrátil, sekretář (hosté):
Úvodních 20 minut jsme ovládli, ovšem branku jsme nevstřelili, naopak dvě rozhodně ne gólové střely domácích znamenaly vedení 2:0. Druhá půle byla vcelku vyrovnaná, rozdíl byl však ve fotbalové kvalitě a touze vyhrát. Zatímco nám spousta míčů odskakovala, byli jsme nepřesní a nešly nám standartky, soupeř byl na míčí lepší a v útočné fázi dravější a zaslouženě vyhrál. Za domácí nastoupil můj vrstevník Olda Velich, to, že ho o 30let mladší kluci nedonutí k jedinému sprintu, o lečems vypovídá.